Komfort zakupów

14 września 2017, In: Artykuły

Badania zachowań konsumenckich wskazują dziś, że remont nie kojarzy nam się najlepiej. Z naszego ponad 30-letniego doświadczenia wiemy, że wiąże się z nim wiele wyzwań na właściwie każdym etapie. Poczynając od wizji naszego wymarzonego wnętrza, szukania inspiracji, poprzez wybór osób, które pomogą podczas podjęcia decyzji (doradców, projektantów), a na wyborze miejsca zakupów i odpowiedniej ekipy, która bez problemów zmierzy się z już gotowym projektem skończywszy. Salony Domino powstały z myślą o przeprowadzeniu Klientów przez cały proces remontowy, dostarczając rzetelnych porad i rozwiązań produktowych w jego trakcie.

1. Poszukiwanie inspiracji

Na tym etapie powstaje pierwszy zarys tego, co chcielibyśmy mieć w mieszkaniu czy domu, albo w danym pokoju czy łazience. Czas na wybór odpowiedniego stylu i dopasowanie kolorów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu po raz pierwszy, aby zobaczyć gotowe aranżacje, stworzone właśnie w celach inspiracyjnych. W Salonie jest także możliwość zapoznania się z już wykonanymi przez nas projektami dla innych Klientów. Jest ich ponad 400 wyświetlanych na ekranach zlokalizowanych w Salonie oraz zebranych w katalogi pełne wskazówek i podpowiedzi. Projekty te zobaczyć można również na naszej stronie internetowej:
www.domino.pl

2. Konsultacja koncepcji z projektantem i stworzenie projektu

Na miejscu zachęcamy do skonsultowania oczekiwań i wizji z projektantem. Dysponujemy profesjonalnym działem projektującym łazienki bezpłatnie, a także bardzo szeroką grupą zaufanych, współpracujących z nami projektantów, którzy poza łazienką mogą stworzyć dla Państwa pełną koncepcję i projekt całego mieszkania lub domu z dbałością o wszystkie detale.

3. Wizyta w miejscu inwestycji

Udajemy się do każdego Klienta decydującego się na nasz bezpłatny pomiar, służąc w trakcie poradą oraz pomiarem innych pomieszczeń, a nawet otworów drzwiowych.

4. Wybór asortymentu z doradcą

Nasz zespół handlowy to specjaliści pracujący w branży od wielu lat, którzy idealnie dobiorą produkty do Państwa potrzeb.Umywalka, toaleta, bateria, kabina prysznicowa, wanna, lustro – to wszystko stanowi bardzo ważny element każdej łazienki, dlatego fachowa porada w kwestiach estetycznych i technicznych jest niezbędna.

5. Przygotowanie oferty

Po dokładnym zbadaniu potrzeb naszych Klientów oraz akceptacji przez nich projektu, doradcy do spraw sprzedaży przygotowują ofertę. Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi w wielu przedziałach cenowych jest ona zawsze dopasowana do budżetu naszych Klientów.

6. Pomoc w wyborze wykonawcy

W przypadku braku zaufanego wykonawcy, polecamy współpracujących z nami, sprawdzonych specjalistów.

7. Dostępność towarów

Większość produktów, jakie posiadamy w ofercie, znajduje się na naszym stanie magazynowym, co umożliwia szybkie rozpoczęcie prac na budowie. Pozostałe, z racji dobrych i wieloletnich relacji z dostawcami, jesteśmy w stanie sprowadzić dla naszych Klientów w niedługim czasie.

8. Transport

Towar do Klientów dowozimy własnym transportem i pomagamy przy rozładowaniu.

9. Obsługa posprzedażowa

Zawsze staramy się pomagać naszym Klientom na każdym etapie remontu, a także po jego zakończeniu. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.