Płytki Kłodzko

13 października 2017, In: Jak dojechać, Pozostałe

Płytki Kłodzko

Firma Domino to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą m.in. płytek ceramicznych, także na terenie Kłodzka, już od 30stu lat! Płytki sprzedawane zarówno w naszym salonie, jak i na stronie internetowej już od dawna budzą zachwyt mieszkańców tego pięknie położonego miasta. Różnorodność wzorów płytek oraz nieograniczona kolorystyka sprawiają, iż nasze płytki cieszą się rosnącą popularnością. Dodatkowo płytki dostępne w naszym salonie są zawsze najwyższej jakości.

Oferta firmy Domino obejmuje kolekcje płytek niemieckich, płytek hiszpańskich, płytek czeskich, płytek włoski oraz oczywiście płytek z Polski. O naszych kolekcjach jest głośno nie tylko w Kłodzku, ale i całej Polsce, ponieważ jako nieliczni posiadamy w sprzedaży kolekcje płytek takich projektantów jak Versace czy Roberto Cavalli, dzięki czemu jesteśmy zawsze o krok dalej niż konkurencja.

Nasza firma może poszczycić się sporym doświadczeniem w branży budowlanej, współpracujemy z ok. 3000 sklepami na świecie, w tym z ogromnymi sieciami handlowymi, m.in. Obi, Castorama, Nomi, Praktiker, Leroy Merlin. Klienci z Kłodzka już dawno docenili piękno naszych płytek- nie dziwi nas ten fakt, gdyż płytki rzeczywiście potrafią oczarować.

Wielu projektantów wnętrz z Kłodzka zaufało nam i do dnia dzisiejszego współpracuje z firmą Domino, gdyż produkty nasze potrafią w sposób niezwykle kreatywny wyróżnić się z tłumu. Kupując płytki w salonie Domino, masz pewność, że kupujesz produkt modny, idealnie dopasowany do Twojego wnętrza. Będąc w Kłodzku nie zapomnij odwiedzić salonu płytek Domino znajdującego się w okolicy. Posiadamy największą ekspozycję łazienek, armatury sanitarnej oraz płytek ceramicznych na terenie rejonu kłodzkiego – tu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Z kolei osoby, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, zapraszamy do zwiedzania naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo najnowsze katalogi, ponadczasowe kolekcje płytek oraz zaskakujące promocje.

Nasza firma zapewnia Państwu transport płytek na terenie Kłodzka i okolic.