Płytki Strzelin

13 października 2017, In: Jak dojechać, Pozostałe

Płytki Strzelin

Firma Domino to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe zajmujące się m.in. sprzedażą płytek ceramicznych na rodzimym rynku blisko od 30 lat. Salon firmowy znajduje się w Dzierżoniowie na ulicy Rzeźniczej 4, w okolicach Strzelina. W sprzedaży posiadamy płytki ceramiczne ścienne i podłogowe, do kuchni, łazienki oraz salonu, do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Najnowsze kolekcje płytek sprzedawanych zarówno w salonie firmowym Domino jak i na stronie internetowej www.domino.pl przykuły uwagę wielu osób – również mieszkańców tego urokliwego miasta. Liczne grono klientów Domino już od dawna docenia bogactwo wzorów naszych płytek, różnorodność kolorów oraz transport i doradztwo na terenie Strzelina i okolic.

Współpracujemy z około 3000 sklepami w obrębie całego kraju, także z wielkimi sieciami handlowymi znajdującymi się w okolicach Strzelina takimi jak Nomi, Praktiker, Obi, Bricomarche, Leroy Merlin. O naszych prestiżowych, najnowszych kolekcjach płytek ceramicznych jest głośno nie tylko w Strzelinie, ale również w całej Polsce przez co grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie.

Powierzchnia naszego sklepu firmowego to niemal 1200 m2 niesamowitych aranżacji oraz niezwykłych płytek. Duży salon nie oznacza jednak, że poczujesz się w nim zagubiony – wręcz przeciwnie, nasz zespół chętnie pomoże i doradzi w zakupie produktów. Będąc w pobliżu Strzelina nie można ominąć salonu płytek Domino, gdzie czeka na Państwa profesjonalna i wykwalifikowana obsługa przed i po sprzedażowa, największa ekspozycja w naszym regionie oraz płytki kolekcji klasycznych i nowoczesnych, czego idealnym połączeniem są kolekcje największych kreatorów mody takich jak Versace czy Roberto Cavalli.

Rezultatem jest stale rosnące grono zadowolonych klientów – zawsze jesteśmy o krok dalej niż konkurencja.