Płytki Wałbrzych

13 października 2017, In: Jak dojechać, Pozostałe

Płytki Wałbrzych

Firma Domino może poszczycić się sprzedażą płytek najwyższej jakości o czym może świadczyć olbrzymie grono zadowolonych klientów. W naszej ofercie dostępne są kolekcje płytek polskich, płytek niemieckich, płytek włoskich, płytek czeskich oraz płytek hiszpańskich. Najnowsze kolekcje produktów zagranicznych jak i krajowych dostępne są także w Wałbrzychu.

Współpracujemy z wieloma fabrykami na świecie, w tym z olbrzymi sieciami znajdującymi się również w tym mieście – takimi jak Leroy Merlin, Obi, Castorama, Nomi, Praktiker oraz wiele innych, co gwarantuje największy wybór płytek ceramicznych. Salon firmowy Domino odwiedza mnóstwo osób z Wałbrzycha w celu zakupu wyjątkowych i prestiżowych płytek.

Bogate wzornictwo i różnorodność płytek ceramicznych naszej firmy doceniają klienci od wielu już lat. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych gości, dlatego też prowadzimy usługę projektowania wnętrz. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy zawsze pomogą Państwu w doborze najlepszej oferty płytek ceramicznych. Przy okazji, odwiedzając Wałbrzych, zapraszamy więc do salonu płytek Domino znajdującego się w pobliżu. Zdecydowanie znajduje się on na liście punktów handlowych z tej branży wartych uwagi. Z kolei osoby, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu zachęcamy do zapoznania się z kolekcją płytek na naszej stronie internetowej.

O firmie Domino jest głośno nie tylko w Wałbrzychu, ale w całym kraju. Nasz asortyment m.in. płytek ceramicznych prezentowany jest na powierzchni 1200m2, co zdecydowanie wyróżnia nas od konkurencji. Niezwykle dogodna lokalizacja, tuż obok dużych miast takich jak m.in. Wałbrzych, Wrocław, Kłodzko czy Legnica sprawia, iż kolekcje naszych płytek są stale powiększane, urozmaicane oraz wzbogacane o nowości. Dokonała znajomość trendów w dziedzinie płytek ceramicznych dostępnych w salonie Domino, w pobliżu Wałbrzycha, jest wręcz wymarzona dla osób, które w sposób niezwykle kreatywny pragną poczuć się jak prawdziwy stylista wnętrza oraz skutecznie wyróżnić się z tłumu posiadając piękne płytki.

Sądzę, iż każdy mieszkaniec Wałbrzycha choć raz usłyszał o płytkach dostępnych w salonie „Domino” , ponieważ jako nieliczni posiadamy kolekcje znanych projektantów takich jak Versace czy Roberto Cavalli . Posiadamy największą ekspozycję łazienek, armatury sanitarnej oraz płytek ceramicznych na terenie rejonu wałbrzyskiego- tu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy transport płytek dostępnych w naszym salonie na terenie Wałbrzycha i okolic.