Płytki Wrocław

13 października 2017, In: Jak dojechać, Pozostałe

Płytki Wrocław

Piękne miasto wojewódzkie, położone na Dolnym Śląsku, otoczone zapierającymi dech w piersi widokami. Szybko rozwijająca się miejscowość, która swą atrakcyjnością zachęca inwestorów z całego świata. Nic więc dziwnego, że jest to jeden z większych placy budowy w naszym kraju. Oferta naszej firmy idealnie więc wpisuje się w realia panujące we Wrocławiu.

Pamiętając o tym, że Wrocław jest miastem młodych posiadamy w swojej ofercie płytek kolekcje dedykowane osobom młodym, wkraczającym w dorosłe życie. Łączymy więc prestiż i elegancję z dużą ilością energii i dynamiki, która towarzyszy nam wszystkim w dni codziennie.

Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat stara się dostarczać produkty jedynie najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno płytek ceramicznych jak i innego rodzaju wyposażenia wnętrz – kuchni, łazienki czy salonu. Nasza obecność oraz pozycja na rynku zdaje się potwierdzać to, że sztuka ta udaje nam się doskonale. Jesteśmy zauważalni, wyróżniani i doceniani. Przede wszystkim doceniani w oczach naszych Klientów, co jest dla nas największym możliwym wyróżnieniem.

Oferując płytki we Wrocławiu staramy się robić to w innowacyjny, nowoczesny sposób. Wiemy, że mieszkańcy tego pięknego miasta są niezwykle wymagający. Nie możemy sobie zatem pozwolić na wprowadzenie we Wrocławiu produktu niesprawdzonego – tylko najnowsze trendy i wysoka jakość ma szansę bytu.

Płytki przez nas oferowane znaleźć możecie Państwo w większych sieciach budowlanych, takich jak OBI, Castorama, Leroy Merlin, Praktiker oraz wielu więcej. Oczywiście zapraszamy również do dokładnego przeglądania naszej strony internetowej, na której znaleźć można promocje na płytki, katalogi z kolekcjami oraz wiele ciekawych informacji i porad.

Oferujemy również transport na terenie Wrocławia i okolic. Wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły.