Płytki Ząbkowice Śląskie

13 października 2017, In: Jak dojechać, Pozostałe

Płytki Ząbkowice Śląskie

Firma Domino to prężne przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą m.in. płytek ceramicznych od blisko 30 lat. Celem nadrzędnym płytek dostępnych w salonie Domino od zawsze były wysoka jakość oferowanych płytek ceramicznych oraz wszechobecna elegancja. Płytki ceramiczne wybierane przez naszych klientów m.in. z Ząbkowic Śląskich są zawsze najwyższej jakości.

Idealnie łączymy klasykę ze współczesnością czego przykładem mogą być kolekcje znanych projektantów takich jak Versace czy Roberto Cavalli. Współpracujemy z blisko 3000 sklepów w całym kraju, także znajdującymi się w Ząbkowicach. Duża gama kolorów i wzorów płytek dostępnych w naszym salonie sprawia, iż cieszą się one rosnącą popularnością mieszkańców nie tylko tego historycznego miasta.

Nasze płytki ceramiczne pozwalają na nieograniczone działania, często wybierane są przez znanych dekoratorów wnętrz. Kupując płytki w salonie Domino, masz pewność, że kupujesz produkt modny, idealnie skrojony do Twojego wnętrza. W naszej ofercie możesz znaleźć płytki do aranżacji wnętrza, ale także płytki zewnętrzne.

Klienci z Ząbkowic doceniają piękno naszych płytek- nic w tym dziwnego, gdyż płytki te rzeczywiście potrafią oczarować. Wśród płytek oferowanych w salonie Domino, jak i na naszej stronie internetowej www.domino.pl , każdy znajdzie produkty dla siebie. Nasza znajomość trendów w dziedzinie płytek ceramicznych dostępnych w salonie Domino jest wręcz idealna dla osób, które w sposób niezwykle kreatywny pragną poczuć się jak stylista wnętrza oraz potrafią skutecznie zainspirować. Jednocześnie sami projektujemy płytki ceramiczne oraz współpracujemy z biurem architektonicznym.

Asortyment naszej firmy m.in. płytek ceramicznych prezentowany jest na powierzchni 1200m2, co zdecydowanie wyróżnia nas od pozostałych firmy w branży płytek ceramicznych.

Zapewniamy transport płytek ceramicznych na terenie miasta oraz okolic.