Drzwi wewnętrzne białe czy ciemne?

12 października 2018, In: Jak dojechać, Lubin

Wystrój nowego domu czy mieszkania zawsze jest dużym wyzwaniem. Najlepiej więc zaplanować sobie go o wiele wcześniej, jeszcze zanim zjawią się Państwo w salonie. Znacznie ułatwi to podjęcie decyzji. Nie należy jednak zapominać, iż w naszym salonie będą mogli Państwo liczyć na pomoc naszych specjalnie przygotowanych pracowników, którzy w razie potrzeby zawsze chętnie posłużą radą.

Jak łączyć kolory drzwi z wystrojem wnętrza, na który się zdecydowaliśmy? Poniżej przedstawiamy krótki przewodnik pokazujący, z jaką stylistyką łączyć najpopularniejsze kolory drzwi.

Czerń głęboka niczym grudniowa noc

Czerń jest barwą, której niestety wiele osób boi się podczas urządzania wnętrz. Niesłusznie. Jest to bowiem kolor, który dodaje pomieszczeniu elegancji i klasy. Czerń jest odcieniem na tyle wyrafinowanym, iż decydując się na nią nie powinni się Państwo bać, iż wnętrze na tym straci. Wręcz przeciwnie – zachęcamy do wzięcia takiego rozwiązania pod uwagę. Sprawdza się ono świetnie dosłownie w każdym typie pomieszczenia:

  • łazienka – czarne drzwi wewnętrzne można śmiało zastosować w pomieszczeniu będącym łazienką lub toaletą. Pasują one szczególnie do tegorocznych trendów łazienkowych – marmuru oraz wszelkiego rodzaju powierzchni pokrytych naturalnym kamieniem, ścian w odcieniach szarości oraz czerni i bieli, a także łączenia powierzchni matowych z lśniącymi.
  • kuchnia – czarne drzwi sprawdzą się również w kuchni. Pasują one szczególnie do tych pomieszczeń, które utrzymane zostały w chłodnej tonacji, przykładowo takich, w których ściany pokryte zostały czarno-białymi kafelkami, lub takich, których właściciele zdecydowali się na kamienny blat w odcieniach szarości.

Czekolada i orzech, czyli słów kilka o brązach

Drzwi w odcieniach brązu są na tyle uniwersalne, iż z wielką łatwością będą mogli je Państwo dopasować do niemalże każdego wnętrza. W naszym salonie oferujemy Państwu szeroki wachlarz drzwi w tym właśnie kolorze, dzięki czemu bez problemu dopasują je Państwo między innymi do:

  • pokoju – brąz świetnie sprawdza się na drzwiach wewnętrznych prowadzących do pokoju właśnie dzięki swej uniwersalności. Sprostają one nawet najbardziej wymagającej stylistyce wnętrza, tworząc świetną oprawę dla każdego pokoju – czy to w stylu klasycznym, czy też nowoczesnym.
  • przedpokoju – brązowe drzwi będą stanowić świetne „tło” dla każdego przedpokoju. Nie jest to na tyle mocny i „inwazyjny” kolor, by nadawał charakter całemu wnętrzu. Decydując się na brązowe drzwi do przedpokoju wciąż mają Państwo całkowitą swobodę odnośnie tego, na jaki wystrój się zdecydować.

Śnieżna biel oraz sosnowe drewno

Biel oraz zbliżona do niego kolorystycznie sosna to idealne barwy do pokoju o delikatnym, lekkim wystroju. Wspaniale sprawdzą się one między innymi jako drzwi wejściowe do pokoju nastolatki, którego wnętrze utrzymane zostało w romantycznej, uroczej stylistce. Gdzie jeszcze powinni Państwo zamontować drzwi wewnętrzne białe (lub przynajmniej wziąć ten pomysł pod uwagę)?

  • pokój młodzieżowy – jak już wspomnieliśmy, białe drzwi stanowią wspaniałą oprawę dla romantycznego pokoju, którego nie powstydzi się żadna nastolatka. W naszym salonie mogą Państwo wybierać spośród bogatej oferty drzwi wewnętrznych białych, które idealnie komponują się z pastelowym wystrojem oraz tkaninami o kwiatowym deseniu.
  • pokój gościnny, salon – z drugiej jednak strony białe drzwi genialnie wręcz zwieńczą również wystrój pomieszczenia diametralnie innego, niż ten opisany powyżej, a więc nowoczesnego salonu utrzymanego w minimalistycznym stylu, ze ścianami w chłodnych odcieniach szarości lub czerni i bieli.

 

Niezależnie od tego, o jakich drzwiach Państwo marzą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu w Lubinie, w którym z całą pewnością znajdą Państwo idealny model do swojego domu lub mieszkania.

JAK DOJECHAĆ DO SALONU DRZWI W LUBINIE?

CO JESZCZE ZNAJDĘ W SALONIE W LUBINIE?
Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Legnica, Świdnica