Aranżacja łazienki z oknem

Zamysłem tej aranżacji, było zaprojektowanie łazienki klasycznej, gustownej, a jednocześnie czymś się wyróżniającej. Wnętrze okazało się duże i ustawne, dlatego można tutaj było „poszaleć” z różnymi pomysłami.  W efekcie łazienka jest stylowa, wygodna, ponadczasowa, która wpisuje się we współczesne trendy, lecz będzie się dobrze prezentowała nawet za kilka lat.

Bazą uniwersalności tego wnętrza jest dobór kolorów, struktur i deseni. Postawiliśmy tu na neutralną kolorystykę, która zawsze się sprawdza i jest najbardziej ponadczasowa. Biel, lekkie szarości oraz motyw drewna dopełniają tutaj ciekawe płytki z tropikalnymi liśćmi palmy umieszczone na ścianie prysznica oraz nad umywalką. Różne barwy współgrają tu ze sobą harmonijnie, a ich zestawienie sprawia, że całość wygląda dość dynamicznie, a jednocześnie spójnie. Podobną kolorystykę oraz elementy wykończenia widoczne na zdjęciach można wykorzystać w łazienkach urządzanych w różnych stylach – skandynawskim, loftowym, futurystycznym, etc.

Szarości i biel są tutaj „otulone” drewnem, a więc jest to łazienka o zdecydowanie ciepłym klimacie. Okno wraz z wpadającymi promieniami słońca jeszcze tą przytulność potęgują, sprawiając, iż wnętrze jest bardzo energetyzujące i sprzyja relaksowi. Metraż pozwolił umieścić tu przestronny prysznic jak i wolnostojącą wannę, co stworzyło prawdziwy salon kąpielowy, z którego wręcz nie chce się wychodzić po ciężko spędzonym dniu.

Przypominamy, że wszystkie elementy wykończenia z tej realizacji możecie nabyć w DOMINO. Zapraszamy do naszych salonów, przeglądania naszych inspiracji jak i korzystania z wiedzy i wyobraźni naszych projektantów!