Beżowa elegancja

Beż i wszelkie jego odcienie to jeden z bardziej topowych ostatnio kolorów. Choć aranżacje z użyciem beżu zdają się być dość powszechnymi, dziś na nowo odkrywamy ten kolor, doceniając wszelkie jego zalety. Zaprojektowana przez nas łazienka to wnętrze, w którym zdecydowanie dominuje beż, delikatnie uzupełniony innymi kolorami i subtelnymi dekoracjami. Do tych ostatnich należy złota fuga, która stanowi bardzo subtelny element dekoracyjny w tym wnętrzu czy kontrastujące płytki nad wanną oraz we wnęce z półką.

Myśląc o beżu zdecydowanie nie warto myśleć stereotypowo, ponieważ nie jest to kolor nudny! To idealna kolorystyka dla osób, które cenią sobie eleganckie wnętrza, które będą wygladały tak samo świeżo jak dziś za kilka, a nawet kilkanaście lat. Pamiętać należy, że beżami można się świetnie bawić – mogą być one bardziej kremowe lub bardziej brązowe, cieplejsze lub chłodniejsze. Wszelkie płytki i inne elementy wykończeniowe w kolorze beżu o szerokiej palecie odcieni znajdziecie oczywiście w Domino!

Bardzo klasycznym połaczeniem jest tutaj beż w duecie z drewnianym blatem pod umywalkami. To ponadczasowe i najbardziej klasyczne połączenie ze wszystkich możliwych. Drewniana powierzchnia dodaje wnętrzu przytulności. Cała ta łazienka, dzięki wannie i prysznicowi, jest wygodnym, przestronnym salonem kąpielowym, który sprzyja głębokiemu relaksowi po całym dniu.

Zadbaliśmy o to, by w łazience tej było dużo miejsca do przechowywania. Umywalki nablatowe to świetny wybór, który pozwala na wykorzystanie całej pojemności szafek poniżej nich. Wszelkie kosmetyki czy akcesoria kąpielowe można także ustawić w dwóch dekoracyjnych wnękach umieszczonych ponad wanną i w sąsiedztwie umywalek.

Tego typu beżowa łazienka to propozycja przytulnego minimalizmu i klasycznej ponadczasowości. Ten projekt przypadnie go gustu osobom ceniącym sobie harmonię, elegancję i naturalność we wnetrzach.