Chwila odpoczynku w ekskluzywnej łazience

Dla jednego z naszych klientów zaprojektowaliśmy klasyczną łazienkę w ekskluzywnym stylu. Efekty prac możesz zobaczyć na zdjęciach – założeniem było wnętrze eleganckie i pozwalające na niczym nieskrępowany, wygodny relaks i odprężenie w zaciszu własnego salonu kąpielowego.

Ponadczasowość i uniwersalność, a do tego powiew nowoczesności i aktualnych trendów – tak w skrócie można opisać styl tej łazienki. Jest przestronnie, czysto, komfortowo i gustownie – chyba każdy byłby usatysfakcjonowany z wnętrza, które urządzone jest według takich założeń.

Dominują tu proste formy i takie kolory jak biel, szarości i odcienie drewna. To gwarancja tego, iż łazienka ta będzie wyglądała stylowo także za kilka lat. Stonowane, delikatne kolory nie nudzą się szybko, sprawiając iż nawet z upływem czasu wnętrze wiąż wygląda świeżo i współcześnie.

Cechami tej łazienki są harmonia oraz umiar. Wnętrze jest przestrzenne, co pozwoliło rozmieścić w nim wolnostojącą wannę oraz w pełni przeszklony, nowoczesny prysznic. Całość wygląda więc lekko i zapraszająco, by oddać się tu głębokiemu odprężeniu. Dekoracje w formie suszonych traw nie przytłaczają, dodają zaś wnętrzu elegancji i kunsztu. To podkreśla, iż jest to projekt stylowego salonu kąpielowego dla koneserów wygody i dobrego gustu.