Ekskluzywna strefa relaksu

OMNIRES BATERIA UMYWALKOWA HUDSON HS4110

Dostępny w: DZIERŻONIÓW
544,00 PLN

NOVABELL ECO DREAM CASTAGNO GAT.1 15x90 EDM515N

Dostępny w: DZIERŻONIÓW
129,00 PLN

KABINA KWADRATOWA ESSENZA KDJ 90x90 PRAWA SNK 32802-01-01NR

2299,00 PLN

IMPRONTA STONE MIX ARDESIA BLACK SQ. GAT.1 60x120 TX05BA

Dostępny w: LUBIN, DZIERŻONIÓW
229,00 PLN

KOŁO BIAŁA SZAFKA POD UMYWALKĘ TRAFFIC 120 CM 89439-000

2184,00 PLN

KOŁO UMYWALKA PODWÓJNA TRAFFIC 120 CM L91521000

1213,00 PLN

OMNIRES SYSTEM PRYSZNICOWY PODTYNKOWY HUDSON SYS 24-X CHROM

Dostępny w: DZIERŻONIÓW
1103,00 PLN

Drewno jest bardzo wymagającym materiałem. Aby zachowało swoje właściwości, we wnętrzu muszą panować odpowiednie warunki temperaturowe i poziom wilgotności. A co, jeśli chcemy wykorzystać usłojony dekor w łazience? W takim przypadku najlepiej sprawdzą się płytki ceramiczne o fakturze i dekorze naturalnego drewna. Powyżej prezentujemy projekt łazienki na poddaszu. Drewno, biel i kamień tworzą niesamowicie elegancki salon kąpielowy, szyty na miarę wymagającego Klienta. Za sprawą takiego połączenia form i kolorów, zamiast tradycyjnej łazienki otrzymamy prawdziwą strefę relaksu w swoim domu.

Biel, kamień i drewno – zestaw doskonały

Część podłogi, prysznica i doświetlone wnęki w ścianach zostały wyłożone płytkami Novabell Eco Dream Castagno. Drewnopodobne kafle przepięknie podkreślają naturalny i spokojny ton wnętrza. Ściana okienna, środkowa część podłogi, okolice umywalki oraz wmurowany stelaż muszli i bidetu wyróżniają się mocnymi akcentami antracytu. Chłód kamienia Stone Mix Ardesia Black dodaje łazience wysublimowanego smaku. Ściana, na której umiejscowione są drzwi otulona jest szlachetną bielą Snow Brillo Azulejo. Dzięki takiemu rozłożeniu kolorów oraz dekorów, pomieszczenie wydaje się większe i ciekawsze. Aby móc zestawić ze sobą różne rodzaje ceramiki, jednocześnie „mieszając” je sobą, nie wystarczy intuicja. Potrzebna jest pomoc doświadczonego projektanta, który podpowie co zrobić, aby łazienka była harmonijna i wyważona.

Łączenie geometrycznych form

Wyrafinowane płytki wymagają równie wyszukanych dodatków. Postawiliśmy na połączenie obłych i kwadratowych form. Muszla i bidet Globo 4all mają zaokrąglony kształt. Nawiązuje do niego również wolnostojąca wanna Lavita Comodo, która jest jednocześnie centralnym punktem aranżacji. Mimo stosunkowo niewielkiej przestrzeni (ze względu na skosy), udało nam się wprowadzić strefę prysznicową, oddzieloną przezroczystym szkłem. Dzięki odpływowi w podłodze, prysznic zlewa się z tłem i staje się przepiękną dekoracją wnętrza. Ostrym kształtem wyróżnia się natomiast prostokątna, dwukomorowa umywalka oraz wszystkie rodzaje baterii. Jeśli chcemy, aby nasza łazienka była konsekwentna, warto zastosować tę samą linię armatury. Do tego wnętrza postawiliśmy na kolekcję baterii Hudson.

Designerskie dodatki

W tym projekcie w zasadzie każdy element jest dekoracją. Nie mniej jednak na uwagę zasługuje designerski grzejnik – Angus H. Na tle białej ściany, czarny kaloryfer staje się niezwykłą i mocno kontrastującą ozdobą. Przyciąga uwagę, a jednocześnie koresponduje z pozostałą częścią przestrzeni.
W takim wnętrzu odnajdą się osoby ceniące eleganckie i ponadczasowe formy. Wysmakowane połączenie drewna, kamienia i bieli bez wątpienia przypadnie do gustu amatorom luksusu.