ELEGANCKA OAZA RELAKSU

Najbardziej eleganckie i spektakularne projekty to te, które zawierają w sobie choć szczyptę ducha glamour. To czar i szyk, który zawsze zachwyca i powoduje szybsze bicie serca u osób lubiących nutę przepychu w aranżowanych wnętrzach. Łazienka w stylu glamour zdaje się być nieco iluzoryczna, nastrojowa, kusi bogactwem, lśniącymi wykończeniami i dodatkami. Zaprojektowana przez nas łazienka idealnie wpisze się w najbardziej szykowne aranżacje wielkomiejskich, przestronnych apartamentów czy klasycznych willi.

Styl glamour zaistniał początkowo w willach na hollywoodzkich wzgórzach i przez lata był zarezerwowany dla najznakomitszych posiadłości od słonecznej Kalifornii po Nowy Jork. Dziś klimat tego stylu możemy przenieść do swoich wnętrz. Sprawdza się on zwłaszcza w łazienkach, które stylizowane są na salony kąpielowe. Takie przestrzenie to miejsce, gdzie doświadczamy głębokiego relaksu i odprężenia po całym dniu lub tygodniu w pracy. Na miano domowego salonu kąpielowego, a nawet prywatnego gabinetu SPA na pewno zasłuży prezentowane wnętrze. Przestronny prysznic oraz wygodne i elegancka wanna pozwolą każdemu czerpać morze przyjemności z przyjemnych, gorących kąpieli lub szybkich, orzeźwiających pryszniców

Postawiliśmy na klasykę i pełną elegancję. Ta klasyka to ponadczasowe połączenie czerni i bieli, które przeplatają się w tym projekcie, a także motywy białego i czarnego marmuru. Stylizacyjną kropką nad „i” jest tutaj okazały żyrandol z kryształkami. Dzięki niemu wnętrze ma dodatkowy blask i wygląda nieco eklektycznie.  Jak kto woli – można śmiało powiedzieć, iż łazienka ta to nawiązanie do najlepszych projektów znanych z Nowego Jorku lub Paryża. Inspirując się światem i uniwersalnymi rozwiązaniami i poszukiwaniem ciekawych form wyrazu, można stworzyć łazienkę nietuzinkową i taką, w której zechcesz spędzić całe godziny w zapomnieniu o świecie i obowiązkach.