Elegancka toaleta

Nasza propozycja to coś dla tych, którzy kochają szyk, styl i elegancję. Ta toaleta nadaje się jako aranżacja zarówno do eleganckiego domu lub mieszkania, ale sprawdzi się także świetnie w gabinetach medycznych czy kosmetycznych, w restauracjach czy wysokiej klasy hotelach.

Motywem przewodnim są tutaj trzy kolory – czerń, biel i złoto. To zestaw, który sprawia, że dane wnętrze wygląda wprost „wykwintnie”. Sama toaleta nie jest duża, dlatego postawiliśmy w niej na połyskujące, odbijające światło wykończenie. Tym sposobem nawet przy wyborze ciemnych ścian, całość prezentuje się przestrzennie i nie przytłacza. Ciemny marmur na ścianach rozświetliliśmy ponadto bielą obecną na podłodze oraz na części ścian – biel i czerń razem zawsze świetnie się uzupełniają i wyglądają szykownie. Uzupełnienie tej kolorystyki złotem (umywalka, baterie, uchwyty, dodatki) sprawia, iż toaleta ta wygląda niebanalnie, a całość można wpisać w stylistykę nienachalnego glamour.

Pamiętajcie, iż nieduże wnętrza wymagają powierzchni, które będą odbijać światło. Tutaj postawiliśmy ponadto na dużą taflę lustra ponad umywalką oraz transparentną lampę wiszącą. Lustrzane i  szklane elementy perfekcyjnie odbijają światło i nadają wnętrzu lekkości oraz głębi.

Jeśli nie masz pomysłu na własne wnętrze, zgłoś się do nas! Nasi projektanci stworzą dla Ciebie projekt toalety lub łazienki w oparciu o indywidualne wymagania oraz światowe trendy. Elementy wyposażenie i wykończenia widoczne w tej aranżacji znajdziesz oczywiście w DOMINO.