Elegancki soft glam

Nietuzinkowa, elegancka i kobieca – tak trzema przymiotnikami można krótko opisać projekt, który właśnie oglądasz. To nieduża łazienka, którą jednak urządziliśmy w wielkim stylu. Śmiało można powiedzieć, że efektem jest wnętrze „z ikrą”, niebanalne i luksusowe.

Można uznać, iż łazienkę tę zaprojektowaliśmy w duchu stylu zwanego soft glam. To zdecydowanie bardziej subtelna i miękka wersja stylu glamour – równie elegancka, ale cechująca się mniejszym przepychem. Jednak i blichtru tu nie brak – wyrazem tego są wszelkie złote elementy wykończenia i dodatki. Warto wspomnieć o złotej armaturze z połyskiem – to jeden z najświeższych trendów i sposób na nowoczesne wykończenie wnętrza. Złote są również wiszące lampy w postaci minimalistycznych rurek – to jeden z must have jeśli chodzi o oświetlenie. Złote akcenty (armatura, oświetlenie, stojak na papier toaletowy, itd.) są tu głównym akcentem dekoracyjnym. Reszta form i kolorów jest neutralna, prosta, klasyczna, co pozwoiło stworzyć wnętrze szykowne, a zarazem harmonijne i ze smakiem.

Złoto pięknie prezentuje się na wielu różnych tłach kolorystycznych. W tej łazience postawiliśmy na szarość marmuru. Łazienka jest niewielka, dlatego warto wkomponować w tak małą przestrzeń płytki ścienne i podłogowe w formacie XXL – to optycznie zdecydowanie powiększa metraż. Imitacja marmuru świetnie pasuje do wielu stylów, a w łazienkach klasycznych czy urządzanych w duchu soft glam jest wręcz pożądana, ponieważ wygląda luksusowo i dodaje przestrzeni prestiżu.

By z łazienki tej można było korzystać jak z salonu kąpielowego, mimo jej niedużych rozmiarów, wstawiliśmu tutaj wannę z przeszkloną ścianką. To pozwoli wygodnie brać prysznic jak i oddawać się dłuższym, relaksującym kąpielom.

Jeśli spodobała Ci się ta łazienka, z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie coś podobnego. W Domino dysponujemy milionem ciekawych pomysłów wnętrzarskich jak i odpowiednim wykończeniem. To pozwala nam tworzyć wnętrza będące odpowiedzią na marzenia naszych Klientów. Zrealizuj swoje marzenie o nowej łazience – urzeczywistnimy Twój nawet najoryginaniejszy zamysł.