Elegancki sposób na wąską łazienkę

Czy wąska łazienka nie może być gustowna? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i na każdym metrażu jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń, czego przykładem jest projekt, który właśnie oglądasz. Dominująca kolorystyka to modna szarość, drewno i trochę antracytowej czerni, by nadać wnętrzu mocniejszego wyrazu. Kolory są wyraziste, ale przy tym neutralne, a wnętrze to pozostanie długo ponadczasowym.

Prostota łączy się tutaj z nutką dekoracyjności, czego przykładem jest wzór na ciemnych płytkach ściennych. Wszędzie jednak panuje geometria, tak bardzo wpisująca się w obecnie panujące trendy. Nowoczesność wyrazu tego wnętrza oraz jego uniwersalność sprawiają, iż łazienka ta na pewno szybko się nie znudzi, prezentując się stylowo przez lata. To projekt dla wszystkich koneserów eleganckiej prostoty. Przestrzeń wypełniają białe akcenty w postaci ceramiki łazienkowej, rozświetlając przestrzeń i prezentując się klasycznie.

Warto podkreślić, iż łazienka ta jest dość wąska – nam jednak udało się tu umieścić wszystko to, co konieczne. Strefa umywalkowa wyposażona jest aż w dwie umywalki – jest na to miejsce, ponieważ wanna została umyślenie przesunięta, by nie znajdować się całkiem równolegle do umywalek. W wąskich łazienkach warto postawić na duże lustro, które optycznie powiększy przestrzeń. Tutaj postawiliśmy na hit tego roku, a więc wielkoformatowe, okrągłe lustro z ukrytym podświetleniem LED. Choć zazwyczaj w mniejszych łazienkach stawia się na kabinę prysznicową, my proponujemy tutaj wannę udowadniając, iż przy odpowiednim rozmieszczeniu ceramiki łazienkowej, można zdecydować się na wannę zawsze, niezależnie od metrażu.

Jeśli podoba Ci się ta łazienka lub masz swój pomysł na własną łazienkę – skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie Twoje wnętrze marzeń!