IDEALNE POŁĄCZENIE DREWNA I BETONU

Żyjemy w czasach kiedy nasze wnętrza mogą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to wymarzymy. To dlatego, iż mamy dostęp do szerokiego designu, czego dowodem są chociażby prezentowane przez nas projekty i realizacje. Są jednak i takie zestawienia, które są na wskroś ponadczasowe i uniwersalne, a należy do nich chociażby połączenie szarości betonu z ciepłem drewna.

Ogień i woda? Tylko z pozoru. W praktyce bowiem i drewniane motywy i surowa szarość betonu świetnie się uzupełniają. Beton to nowoczesność i szara kolorystyka, która jest neutralna i koi. Dodaje wnętrzu wyrafinowania i charakteru. Drewno to klimat przytulności i relaksu. Połączenie obu to komfort, odprężenie oraz niebanalny design w jednym.

Wnętrze tejże łazienki nie jest duże, dlatego postawiliśmy tutaj na kabinę prysznicową typu walk in, którą od reszty łazienki oddziela jedynie tafla szkła. By dodatkowo rozświetlić przestrzeń postawiliśmy także na klasyczną, białą ceramikę oraz spore lustro i dyskretne, ale bardzo wydajne oświetlenie sufitowe.

By w łazience było przestrzennie i panował w niej ład, warto także zatroszczyć się o schowanie wszelkich tekstyliów, chemii i kosmetyków. W projekcie, na który patrzysz funkcję przechowywania spełnia dość duża szafka, która kolorystyką nawiązuje do betonowych płytek na ścianie. 

Taka łazienka to przykład na bardzo współczesną aranżację, która pasowała będzie do domów i apartamentów wykańczanych w duchu nowoczesności, gdzie duży akcent stawiany jest także na funkcjonalność.