Inwestycja w wewnętrzny spokój

Czego oczekujesz od swojej łazienki? Na pewno tego, by zapewniła Ci ona odpowiedni poziom odprężenia po ciężkim dniu lub tygodniu pracy. Szukasz relaksu i spokoju od spraw, jakie na co dzień zajmują głowę. Z myślą o głębokim relaksie stworzyliśmy projekt, na który patrzysz – łazienkę w mocnych tonacjach ziemi, gdzie główny akcent pada na drewno i kamień. Takie motywy świetnie „uziemiają” przeciążony i pragnący odpoczynku umysł, pozwalają się głęboko zrelaksować w zaciszu własnego domu.

Łazienka ta umieszczona jest na poddaszu, posiada skosy, ale jej zaletą jest spory metraż, który pozwolił umieścić w tym wnętrzu wannę jak i kabinę prysznicową. Jedną z największych ozdób tej łazienki jest zdecydowanie półokrągłe okno, które nie tylko jest świetnym źródłem światła dziennego, ale i nadaje ton całemu wnętrzu.

Założeniem dla projektanta było to, by stworzyć wnętrze, które pozwoli oddać się głębokiemu relaksowi. Można to osiągnąć przez odpowiednią kolorystykę, co zrobiono w przypadku tej właśnie łazienki. Głębokie brązy, szarości i przebijająca gdzieniegdzie biel sprawiają, że czujemy się komfortowo, niejako „otuleni” tą przestrzenią.

Zadbaliśmy również o to, by było praktycznie i funkcjonalnie. Dobrane formy ceramiki łazienkowej, kabiny prysznicowej, wanny i innych elementów wykończeniowych są proste i łatwe w utrzymaniu ich w czystości, a powierzchnie łatwo ścieralne. Geometria i prostota współgra tutaj z bliskością natury wyrażoną w kolorystyce oraz w krajobrazie za oknem. W łazience ze światłem dziennym warto także ustawić żywe rośliny – tworzą one klimat, oczyszczają powietrze i pięknie komponują się na tle kolorystyki, którą tutaj wybraliśmy.

Jeśli podoba Ci się ta łazienka, skontaktuj się z nami. Zaaranżujemy dla Ciebie wnętrze odpowiednie dla Twojego metrażu i warunków, a wszystkie elementy wykończeniowe znajdziesz w naszych salonach Domino.