KUCHNIA MARZEŃ

Nazywana królową wszystkich pomieszczeń, jedno z najważniejszych miejsc w domu. Kuchnia, to w niej odbywają się ważne codzienne rozmowy, to także miejsce spotkań ze znajomymi. Projektując kuchnie, warto pamietać aby dobrze rozplanować ciąg komunikacyjny, aby stała się nie tylko ładna ale i komfortowa. Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni i urządzeń znajdujących się w niej, możemy być pewni, ze korzystanie z niej stanie się dla nas przyjemnością.

Ten projekt. kuchni to często spełnienie oczekiwań wielu Pań domu! Duża i wygodna wyspa na środku kuchni to zarówno doskonałe miejsce do gotowania, ale i na codzienne posiłki. Ten projekt kuchni zapewnia miejsce dla całej rodziny, dzięki czemu wspólne gotowanie może stać się domową przyjemnością.

Gładkie fronty w stonowanych kolorach, nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru, a w dodatku utrzymanie kuchni w czystości stanie się jeszcze prostsze! Duże okno zostało tutaj doskonale wykorzystane i odgrywa znaczącą rolę!

Kuchnia marzeń, z której nie będziesz chciała wychodzić!

Nowoczesność i minimalizm zdecydowanie wiodą prym we współczesnych wnętrzach. Kochamy to co proste, eleganckie i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Wychodząc na przeciw takim upodobaniom, przedstawiamy Wam kolejny z naszych projektów – minimalistyczną kuchnię z wyspą, którą utrzymaliśmy w jasnej, biało – szarej kolorystyce.

Kuchnia ta ma charakter otwarty i jest ona połączona z salonem, który urządzony jest w takiej samej tonacji. To sprawia, iż całość wygląda bardzo przestrzennie, harmonijnie, stylowo. Poza tym, żeby było estetycznie, skupiliśmy się także na wygodzie korzystania z tej kuchennej przestrzeni. Zadbaliśmy więc o odpowiednią ilość blatów roboczych do przygotowywania posiłków i umieściliśmy je przy oknie, gdzie jest najjaśniej i najwygodniej. Dużą przestrzeń roboczą zapewnia także wyspa, na której znajduje się płyta indukcyjna oraz sporo miejsca na przygotowywanie jak i spożycie posiłków. Przy wyspie umieściliśmy stylowe hokery, a więc może ona pełnić rolę kuchennego stołu dla domowników. Ozdobą tej części kuchni jak i praktycznym jej elementem jest  okap o bardzo nowoczesnym kształcie.

Założeniem było to, by kuchnia ta była jak najprostsza. Nie dojrzysz tu więc wielu elementów, ponieważ wszystko zostało w maksymalnym stopniu zabudowane. Kuchnia ta jest funkcjonalna i ma odpowiednią ilość przestrzeni do przechowywania, a jednocześnie jest dzięki temu lekka i „stylistycznie czysta”. By nieco ocieplić tę przestrzeń, na podłodze proponujemy panele w kolorze naturalnego drewna.

Jasne, białe kuchnie sprawdzają się wszędzie – kolor ten optycznie powiększa wnętrze i jest bardzo elegancki. Proste, białe formy są łatwe do utrzymania ich w czystości, a więc wnętrze to jest nie tylko stylowe, ale i niezwykle praktyczne. Jeśli przypadło Ci do gustu, Tobie także możemy zaprojektować podobną kuchnię marzeń. Elementy wykończenia znajdziesz oczywiście w naszych salonach, gdzie wyeksponowaliśmy dla Was najciekawsze rozwiązania pozwalające zaaranżować dom o jakim marzycie.