ŁAZIENKA EKSKLUZYWNA

Marmur, czerń, złoto i symetria – to cechy, które od razu rzucają się w oczy, gdy patrzymy na tę przestrzenną i elegancką łazienkę. Ba, nazwać ją można bez przesady prawdziwym salonem kąpielowym, ponieważ zaprojektowaliśmy w tym wnętrzu wszystko to, co pozwoli głęboko się zrelaksować i doświadczyć domowego SPA.

Jasna posadzka oraz ściany imitujące marmur idealnie komponują się z czernią oraz ze złotem. To kolorystyczne zestawienie, które jak żadne inne  pasuje do najbardziej nieszablonowych i bardzo eleganckich wnętrz.  Zróżnicowanie powierzchni gładkiej i strukturalnej sprawia, że już sama baza łazienki jest szalenie atrakcyjna. Zadbaliśmy tutaj o każdy szczegół, który tworzy tą niepowtarzalną całość. Sekretem tego, iż łazienka ta jest tak elegancka, a przy tym nie ma w niej ani odrobiny banału jest fakt, że oparliśmy projekt na przenikaniu się różnych brył, struktur, kształtów, które osobno całkiem różne, razem tworzą kompletne i bardzo ciekawe wnętrze.

Przestrzeń podzielona została na trzy strefy – umywalkową, prysznicową oraz strefę kąpielową z wanną. Każda z nich jest odpowiednio wykończona, a uwagę przykuwa zwłaszcza złoty panel na ścianie  przy wolnostojącej wannie – złoto pięknie rozświetla przestrzeń i nadaje jej blichtru.

Większa przestrzeń zachęca do swobodniejszej aranżacji wnętrza. Mieliśmy tutaj więc niemałe pole do popisu, ponieważ łazienka jest bardzo przestronna, ustawna i posiada okno. Ale elegancja i dobry design to nie wszystko, ważny jest dla nas także praktycyzm. Dlatego właśnie zadbaliśmy, by w łazience tej nie zabrakło miejsc do przechowywania oraz by była wykończona tak, by łatwo było utrzymać ją w czystości.