ŁAZIENKA NA PODDASZU

Poddasza tak samo inspirują jak i przerażają w momencie gdy chcemy je dobrze zagospodarować. Nie ma się jednak czego bać, zwłaszcza gdy weźmiemy do pomocy doświadczonych projektantów. Łazienka na poddaszu może być wnętrzem i atrakcyjnym i oryginalnym, a dowodzi tego nasz projekt, który właśnie oglądasz.

Choć wnętrze posiadało bardzo duży skos i było dość małe, stworzyliśmy na tej przestrzeni wygodną i w pełni wyposażoną przestrzeń łazienkową. Poddasze kojarzy nam się zazwyczaj z czymś przytulnym i klimatycznym, dlatego też zadbaliśmy, by było to wnętrze i przyjemne i nowoczesne. Przytulny charakter stworzono tutaj dzięki wszelkim imitacjom drewna w wykończeniach, z kolei nowoczesność to geometryczne formy – lampy, dekoracja sufitowa- oraz proste kształty bez zaokrągleń.

Łazienka na poddaszu – sprawdzone triki!

Projektując łazienkę na poddaszu zawsze zadajemy sobie pytanie jak najlepiej wykorzystać skos w takim wnętrzu. Tutaj skosy były na tyle nieuciążliwe, że nie przeszkodziły w żadnym wypadku w rozplanowaniu tego łazienkowego wnętrza. Mimo niedużej przestrzeni znalazła się tu szeroka umywalka wraz z szafką i elegancką obudową imitującą drewno oraz obszerna kabina prysznicowa ze szklanymi, minimalistycznymi drzwiami.

 

To wnętrze stworzone w duchu elegancko – nowoczesnym, świetne do domów czy mieszkań urządzonych w podobnych stylach, gdzie akcent postawiono na prostotę, ale i na klasę i ponadczasowość.

Nasi projektanci kierowali się tu przede wszystkim zasadami ergonomii przestrzennej, mając na celu wygodę domowników. Cel został osiągnięty, a łazienka na poddaszu prezentuje się schludnie i niebanalnie.