Łazienka niczym galeria sztuki

Marzysz o łazience, której wystrój będzie dopieszczony w każdym calu, i której charakter będzie odpowiadał najbardziej eleganckim i prestiżowym apartamentom? Prezentowany projekt to jedno z naszych najbardziej wysmakowanych wnętrz łazienkowych.

Łazienkę tę potraktować można niemal jak galerię sztuki, a to dzięki wyrafinowanemu połączeniu złota wraz z imitacją naturalnego kamienia. Złote są klamki, armatura, rama lustra, zewnętrzna część umywalki, etc. Choć sporo tutaj złotych elementów, barwa ta jednak nie przytłacza, a wygląda elegancko i z klasą. Połączenie złota oraz kamienia to sposób na najbardziej klasyczne wnętrze, a jednocześnie pozbawione przepychu, zupełnie w nie barokowym klimacie. W projekcie tym połączyliśmy złoto wraz z szarością i bielą, to bardzo wdzięczne kolorystyczne trio, zarówno eleganckie jak i uniwersalne i ponadczasowe.

Łazienka ta posiada dość spory metraż, dlatego znalazło się tu miejsce na wygodną, narożną wannę. Tego typu wyposażenie sprawia, iż można wnętrze to potraktować jak salon kąpielowy, który warto umiejscowić w pobliżu głównej sypialni domu. Aranżacja ta wpisuje się w kanony stylu Hampton, którego nazwa bierze się od dwóch nadmorskich miejscowości Southampton i East Hampton położonych na Long Island. Styl ten cechuje się dużą szykownością i elegancją. Wszystko w nim  tworzy spójną, harmonijną, ponadczasową i estetyczną całość.

Tak jak w stylu Hampton, tak i w naszym projekcie bardzo istotne jest oświetlenie. Z jednej strony jest elementem dekoracyjnym, a z drugiej zapewnia bezpieczeństwo. Rozmieściliśmy tutaj zarówno szykowne lampy w formie wiszących, złotych sopli oświetlających umywalkę jak i oświetlenie punktowe w suficie rozświetlające całe wnętrze.

To aranżacja dla prawdziwych koneserów piękna i ponadczasowej klasy.