Łazienka przy sypialni

Styl nowoczesny i minimalistyczny wciąż są wiodącymi aranżacjami, także w łazienkach. Minimalizm cechuje to, iż jest to styl bardzo szlachetny, prosty, który zdaje się być zupełnie niezależny od zmieniających się trendów czy mód. Tak też jest w przypadku łazienki, na którą właśnie patrzysz – założeniem było zaprojektować jak najprostsze w wyrazie wnętrze, a prostota jest tu jednocześnie kunsztem oraz elegancją.

Ta łazienka połączona z sypialnią to jeden z naszych projektów, którego charakter możemy określić surowym, nawet ascetycznym. Taki właśnie był zamysł, ponieważ jest to łazienka zaprojektowana do ultranowoczesnego domu, gdzie dominuje elegancja wyrażona w prostych i jak najbardziej oszczędnych formach. To propozycja dla osób, które nie lubią zbytku form i rozwiązań, a jednocześnie są dość odważne, by zdecydować się na łazienkę w klimacie „less is more”.

Szara kolorystyka, która dominuje w tym projekcie wyraźnie koi zmysły, pozwala się wyłączyć i zrelaksować. Najbardziej minimalistyczne, nowoczesne projekty wymagają tego, by ich kolorystyka była stonowana – wtedy można osiągnąć wszelkie założenia jakie niesie ze sobą ten styl. Ważne są także faktury – tu postawiliśmy na powierzchnie przypominające szlachetny, naturalny kamień, co jeszcze bardziej akcentuje elegancki i szlachetny wyraz tego wnętrza.

Szkło, proste formy, niemal niezauważalny prysznic – ograniczyliśmy się do zupełnego minimum. Jednocześnie z łazienki tej można korzystać w sposób pełny, jest to przestrzeń komfortowa i kompletna. To dość spora przestrzeń, która nie jest niczym „przeładowana”, jest przestronna i szlachetna przez swoją surowość.

Wszystkie elementy wykończenia znajdziesz oczywiście w naszych salonach Domino. Jeśli spodobał Ci się ten projekt, zrobimy dla Ciebie podobny. Jeśli zaś bliska jest Ci inna stylistyka – przyjdź do nas i opowiedz nam o tym! Zapraszamy!