ŁAZIENKA Z DODATKIEM MORSKIEJ ŚWIEŻOŚCI

Minimalizm w łazience to cecha, która jest pożądana przez dużą ilość naszych Klientów. Dlatego też przedstawiamy Wam kolejną propozycję łazienkowego wnętrza, które wprost epatuje swoją prostotą i oszczędnym wyrazem, a jednocześnie jest nietuzinkowe i próżno szukać podobnego. Łazienkę tę projektowaliśmy więc w myśl zasady, iż „mniej znaczy więcej” i postawiliśmy w niej na funkcjonalność oraz wygodę. Nie zapominając oczywiście o tym, by wnętrze to było ciekawe – mimo oszczędnej formy uzyskaliśmy to nowoczesnością oraz ciekawą kolorystyką.

Naszym celem było zachowanie przestrzeni oraz nie przeładowanie jej zbędnymi elementami. Tak więc dominuje tutaj prostota i ergonomia. Oszklony prysznic typu walk in bez brodzika nie zabiera dużo miejsca, a tafla szkła nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Nowoczesność to także lustrzane powierzchnie na płytkach i duże lustro, które nadają wnętrzu przestrzeni i pogłębiają je. Minimalizm to także proste formy – łazienkę tę można uznać za geometryczną i prostą, ponieważ dominują tu prostokątne bryły z ostrymi kątami. Przełamaniem tego jest umywalka, której kształt jest nieco zbliżony do elipsy, a to nadaje łazience akcentu subtelności.

Minimalistyczne wnętrza to także achromatyczna i monochromatyczna kolorystyka. Można powiedzieć, iż zestawiliśmy tutaj oba te typy barwne – achromatyzm to dominanta szarości, zaś monochromatyzm to oceaniczny niebieski, który wypełnia większość łazienkowych ścian. To właśnie ta niebieska barwa nadaje wnętrzu dominującego tonu i sprawia, iż wnętrze to prezentuje się oryginalnie i trudno znaleźć inne w podobnej kolorystyce.


————————————