Łazienka z oknem

Zamysłem na tą łazienkę było stworzenie ponadczasowego i bardzo nowoczesnego wnętrza łazienki. Duże, obszerne okno zajmujące całą ścianę nadało ton temu miejscu, które można określić ogólnie jako eleganckie i stylowe w swojej prostocie.

Tak duże okna są obecnie spotykane w najnowszym budownictwie – w apartamentach mieszkalnych jak i w domach wolnostojących. Łazienka z dużym oknem to coś, czego pożąda chyba każdy. Bo czyż nie jest miło zażywać kąpieli obserwując to, co dzieje się za oknem, gdy wydaje Ci się, iż na wyciągnięcie dłoni masz całe to piękno przyrody, na które patrzysz? To zdecydowanie relaksujące i potęgujące uczucie odprężenia, jakiego możesz doznać w wannie wolnostojącej, którą zaproponowaliśmy w tej łazience.

By oddzielić tu wyraźnie strefę kąpielową od reszty, przy wannie proponujemy ułożyć nieco inną podłogę, a ścianę wykończyć w inny sposób niż w reszcie łazienki. To sprawi, iż nawet na niewielkiej przestrzeni będziesz miał wrażenie posiadania kawałka prawdziwego kącika spa.

Lekkie szarości, wykończenia imitujące drewno, biała ceramika – to wszystko nadaje tej łazience bardzo uniwersalnego charakteru. Lecz by nieco je urozmaicić, przy strefie umywalkowej proponujemy płytki ścienne z ciekawym deseniem. Są one ciemnoszare, nieco stalowe i mają rdzawe fugi z ciekawym tłoczeniem – takie oryginalne płytki świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych oraz loftowych.

To kolejna z naszych propozycji na aranżację łazienki. Jeśli lubisz takie wnętrza – skontaktuj się z nami! Doradzimy Ci dokładnie jakich materiałów i produktów użyć, by stworzyć taką łazienkę oraz zaprojektujemy wnętrze w podobnym stylu zgodne z metrażem Twojej łazienki i warunkami jakie w niej są. Zapraszamy!