LEKKOŚĆ I WYJĄTKOWY KLIMAT

Duże, przestrzenne łazienki to coś, co kochają nasi projektanci i Wy. Spory metraż pozwala na rozwinięcie wodzy wyobraźni, a także na swobodne „bawienie się” stylami, materiałami i barwami. Założeniem tej łazienki miała być wygoda i lekkość. To na co postawiliśmy to komfort codziennego korzystania z niej, a także nienachalna stylistyka, która raczej pozwoli się odprężyć i zrelaksować.

Posiadacze dużych łazienek to prawdziwi szczęściarze, gdyż takie wnętrze nie wymaga żadnych kompromisów i można je urządzić dokładnie tak, jak się chce. Wanna czy prysznic? Nie musisz dokonywać takiego wyboru, ponieważ możesz mieć to i to, co widać na zdjęciach. Zabudowana, duża wanna wtapia się we wnętrze i wygląda bardzo elegancko. Prysznic typu walk in jest wygodny i bezpieczny, a przy tym niemal niewidoczny i stylistycznie bardzo nowoczesny. Dwie umywalki pozwalają na jednoczesne korzystanie z łazienki przez dwie osoby, co jest ogromną zaletą, zwłaszcza rano, gdy spieszymy się do pracy bądź szkoły.

Wygodna łazienka powinna być dobrze zaprojektowana, a więc tak, by pasowała do danej przestrzeni i by wszystko w niej było dobrze rozmieszczone oraz współgrało ze wzornictwem. Stonowana, w większości szaro – miętowa kolorystyka sprawia, iż wnętrze wydaje się jeszcze większe. Taki sam efekt uzyskujemy przez zastosowanie dużej ilości połyskujących powierzchni oraz dzięki dużej ilości światła – tutaj także dziennego, ponieważ w łazience mamy okna.

Zabudowana pralka oraz spora ilość szafek do przechowywania sprawia, iż wszystkie tekstylia, chemię i kosmetyki możemy schować, a to skutkuje tym, że łazienkę tę będziemy odbierać jako schudną i dobrze zorganizowaną przestrzeń.

Jeśli zaś wyda nam się ona nazbyt monotonna, możemy ją ozdobić chociażby żywą rośliną. Rośliny doniczkowe w łazience to sposób na eleganckie zagospodarowanie przestrzeni i pomysł na dżunglowy klimat podczas kąpieli. W tej obszernej łazience śmiało możemy postawić większy okaz monstery lub oczyszczające powietrze skrzydłokwiaty czy sansewierie.