Luksusowy pokój kąpielowy

Marzysz, by Twoja łazienka nie była standardowa, a przypominała raczej hotelową przestrzeń relaksu? Przedstawiamy projekt, który jest jakby wycięty z folderu luksusowego SPA! Zależało nam na zaprojektowaniu łazienki, która będzie bardzo wyrafinowana, efektowna i pozwoli na pełen relaks, także we dwoje.

Pierwszym warunkiem, by salon kąpielowy spełniał swoją funkcję jest odpowiednia przestrzeń – tutaj jej nie brakuje! Odpowiednio zagospodarowana duża przestrzeń została wyposażona w komfortową kabinę prysznicową, elegancką wannę wolnostojącą oraz strefę umywalkową, w której znalazły się aż dwie umywalki. To w 100% wykorzystany metraż, który przypomina prawdziwy pokój kąpielowy wręcz zachęcający całym sobą do oddania się głębokiemu odprężeniu i zabiegom pielęgnacyjnym w zaciszu swojego domu. To właśnie tutaj możesz delektować się każdą chwilą odpoczynku i rozkoszować zabiegami kosmetycznymi na jakie tylko masz akurat ochotę!

Jeśli chodzi o wykończenie, postawiliśmy na nowoczesną klasykę. W salonie tym łączymy ze sobą różne typy wykończenia, tekstury i kolorystykę. Wszystko to jednak jest dobrze skomponowane, nie przytłacza, a raczej czyni wnętrze oryginalnym. I tak mamy tutaj imitację drewna, drewniane lamele na ścianie za wanną, szaro – beżowe płytki na ścianach i na podłodze oraz bardziej dekoracyjne płytki wielkoformatowe w strefie umywalkowej.

To, co jest ogromnie ważne w przypadku pokoi kąpielowych to kwestia oświetlenia. Światło musi tutaj zarówno dobrze oświetlić całą przestrzeń jak i być intymne i przyjemne, by pozwalało na głęboki odpoczynek. Pierwszą funkcję spełniają minimalistyczne lampy wiszące nad umywalkami oraz świetliki wpuszczone w sufit, drugą zaś sprytnie ukryte oświetlenie w lustrach oraz w załamaniach ścian.

Stwórz swój własny salon kąpielowy, który jest zdecydowanie czymś więcej niż łazienką. Wypoczynek, relaks, a to wszystko w otoczeniu eleganckiej aranżacji pozwalającej poczuć się jak w prawdziwym SPA – zaprojektujemy to dla Ciebie!