NATURALNE DREWNO, BIEL I DODATKI CZERNI

Biel z drewnem to klasyka, która jest bardzo ponadczasowa. Decydując się na łazienkę w tej tonacji można być pewnym, iż nie wyjdzie ona długo z mody i tak samo świetnie będzie prezentowała się za X lat. Łazienka, którą Wam prezentujemy to projekt bardzo nowoczesny, lecz dzięki drewnu bije od niego także sporo ciepła i przytulności. To sprawia, iż chętnie będą z takiej łazienki korzystać ci, którzy lubią przeznaczyć więcej czasu na domowy relaks np. przy dobrej książce w wannie. A jest gdzie się relaksować, ponieważ metraż łazienki pozwolił na zamontowanie w niej obszernej wanny – wprost chce się w niej wziąć długą i gorącą kąpiel! Na ścianie naprzeciwko wanny umieściliśmy też prysznic. Osoby lubiące mieć wybór między wanną a prysznicem będą więc bardzo zadowolone. Prysznic typu walki in prezentuje się w tym wnętrzu minimalistycznie i nowocześnie, a ciekawym i wyróżniającym się dodatkiem jest w nim deszczownica w czarnym kolorze.

Drewno w łazience?

Drewnopodobne płytki niemal w ogóle nie odbiegają swoim wyglądem od prawdziwego drewna. Nadają łazience klasy i przytulności, a dodatkowo są maksymalnie odporne na wilgoć. By łazienka ta prezentowała się oryginalnie, wybraliśmy do niej płytki o wyraźnych słojach – nietuzinkowe, a wciąż bardzo eleganckie. Drewno to ciepło i klasa, lecz by przełamać lekko ten jego główny motyw połączyliśmy je w czarnymi elementami. Czerń występuje tutaj w armaturze, w oświetleniu, w uchwytach mebli i w kilku innych dodatkach nadając łazience nowoczesności i wyrazistości. Kolor czarny ponadto pięknie przełamuje delikatny wystrój biało-drewnianej łazienki.

Metraż pozwolił na umieszczenie w tym wnętrzu aż dwóch umywalek i szerokiej szafki pod nimi. Przestrzeń sprawia, iż to idealna łazienka dla całej rodziny. Nada się świetnie na główną łazienkę w domu.