Naturalnie i nowocześnie

Podstawowa, naturalna kolorystyka wcale nie musi być nudna. Dowodem na to jest nasz projekt – na bardzo niewielkiej przestrzeni umieściliśmy wszystko, co w komfortowej łazience powinno się znaleźć, a jeszcze wygląda to nowocześnie i stylowo. Biel oraz czerń to klasyka, którą uzupełniliśmy tutaj drewnem. Charakteru całosci nadają niebanalnie ułożone drewniane płytki na podłodze i ścianie – ułożone są one w dwóch kierunkach, co dodaje łazience ciekawej dynamiki. Wnętrze zyskuje cechy trójwymiarowości.

Choć wszystko w tym wnętrzu zdaje się być „poprawne”, to nie jest jednak nijakie. Mocno zaznaczona rama prysznica wraz z czarnym brodzkiem sprawiają, że łazienka ta ma w sobie nutę industrialnego, męskiego stylu. Jednocześnie przestrzeń ta nie jest surowa, a to za sprawą drewnianej kolorystyki i łagodnej bieli, która ostatecznie dominuje tę przestrzeń.

Ceramika oraz armatura pozostały monochromatyczne, co jest wyrazem utrzymywania przez nas motywu przewodniego jakim jest klasyczne połączenie czerni z bielą. Zadbaliśmy o to, by łazienka ta była nie tylko stylowa i nowoczesna, ale także łatwa w codziennym utrzymaniu jej w czystości. Przykładem na to jest podwieszana misa wc, nie stykająca się z podłogą szafka z umywalką oraz proste, geometryczne formy.

Jasne powierzchnie, szkło i duże lustro z podświetleniem LED zdecydowanie powiększają optycznie to wnętrze, czyniąc je jasnym i przestrzennym mimo małego metrażu. Całość aranżacji prezentuje się schludnie i stylowo. Z powodzeniem może to być łazienka w niedużym mieszkaniu w bloku lub łazienka dla gości w domu jednorodzinnym.