Niezawodne kamienne piękno… Marmur nadal króluje

Już dawno salon przestał być jedynym prestiżowym pomieszczeniem w całym mieszkaniu czy domu, a każde wnętrze urządzane jest dziś tak, by być reprezentatywnym, przyciągać uwagę, pozwalać na puszczenie wodzy fantazji o tworzeniu ciekawej architektury i posiadaniu nietuzinkowego designu.

Czarno biała elegancja ze szlachetnością marmuru

Prezentowana łazienka jest jedną z bardziej eleganckich jakie stworzyli nasi projektanci DOMINO. Jej zamysłem była klasyczna wytworność, a jeśli zestawiamy ze sobą takie dwa pojęcia, to od razu przychodzą nam na myśl szlachetne materiały, a do takich zalicza się z całą pewnością marmur. Łazienka ta, którą można raczej określić salonem kąpielowym, jest wnętrzem przestronnym, co pozwoliło umieścić w niej wannę wolnostojącą, dwie umywalki, a także prysznic typu walk in. Połączenie dwóch najlepiej ze sobą zgranych kolorów, a więc bieli i czerni pozwoliło stworzyć wnętrze wyglądające jak wyjęte wprost z najbardziej prestiżowych katalogów. Czasem czar marmuru można przytłoczyć niestosownymi dodatkami i połączeniami, lecz marmur wraz z czernią zawsze wygląda ponadczasowo i klasycznie, co sprawia, iż łazienka ta będzie wyglądała dobrze także za 5 czy za 10 lat.

Ponadczasowa łazienka na miarę nowoczesnego apartamentu

Ponadczasowa nie znaczy jednak nudna, a wnętrze tej łazienki świetnie to obrazuje. Czarne ściany zostały zestawione wraz z równie ciemną podłogę- marmur i biała ceramika jedynie to rozjaśniają, całość łazienki jest jednak charakterne i mocne w ogólnym odbiorze. To wnętrze, które świetnie pasować będzie do nowoczesnego apartamentu na modnym osiedlu lub nowoczesnego domu o prostej bryle. Taka łazienka świetnie zaakcentuje wysublimowany gust mieszkańców i ich zamiłowanie do konkretnych rozwiązań aranżacyjnych.