Oryginalna i prosta łazienka

Czy efekt „wow” zawsze wymaga bardzo dużych kombinacji i aranżacyjnej przesady? Tym projektem udowadniamy, że nie! Założeniem miała być łazienka prosta, a jednocześnie oryginalna. Wszystko się powiodło, ponieważ na próżno można szukać drugiego takiego projektu w jakichkolwiek katalogach.

W czym tkwi oryginalność tej łazienki? Jest to odpowiedni dobór takich elementów jak ścienne wzory kwiatowe, armatura łącząca w sobie czerń i złoto, ciekawa forma łazienkowej ceramiki oraz niebanalna forma lustra. Kilka tych elementów sprawia, iż projekt ten wyróżnia się zdecydowanie na tle innych realizacji.

Wnętrze nie jest duże, ale dzięki jasnej kolorystyce wydaje się przestrzenne. Jest to wygodna przestrzeń, w której udało się rozmieścić spory prysznic o minimalistycznym wyglądzie. Od reszty łazienki dzieli go jedynie tafla szkła, co prezentuje się lekko oraz nowocześnie. By podkreślić odrębność kabiny prysznicowej, wykończyliśmy ją płytkami wiernie imitującymi drewno. To sprawia, że prezentuje się ona elegancko.

Łazienkę tą można z powodzeniem wpisać w niejeden styl. Będzie ona świetnie komponowała się ze stylem hampton, co widać w subtelnej, kwiatowej dekoracji oraz w kolorystyce. Ale łazienka ta to także nienachalna wersja stylu angielskiego – biorąc pod uwagę niemal te same cechy. Poprzez elementy złote, łazienka ta wpisuje się także w styl soft glamour, nienachalny, ale bardzo elegancki. To łazienka dość kobieca, mająca swój klimat, charakterna.

Jeśli podoba Ci się ten projekt, odezwij się do nas! Dla Ciebie także możemy zaprojektować coś bliźniaczo podobnego lub zupełnie innego, zależnie od koncepcji. Wszystkie elementy wykończenia widoczne na zdjęciach są dostępne w salonach Domino – zapraszamy!