ORYGINALNY I STYLOWY POMYSŁ NA ŁAZIENKĘ

Czy nieduża łazienka zawsze jest problemem? Udowadniamy, że nie – przykładem niech będzie prezentowane wnętrze. Łazienka jest nieduża, ale zmieściliśmy w niej dokładnie wszystko, co niezbędne. Łazienka ta ma okno, a więc jest za dnia dość jasna. By jednak jeszcze bardziej optycznie ją powiększyć i rozjaśnić, wykończona została w jasnych kolorach, głównie w bieli. Białe łazienki to klasyka, jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne i ponadczasowe. Jasna, biała łazienka daje nam uczucie przestrzeni, a także świeżości. Jasna, dość jednolita łazienka pozwala także dość dowolnie ją aranżować, chociażby przy użyciu różnych kontrastujących dodatków, które możemy dowolnie od czasu do czasu zmieniać.

By wnętrze nie było jednak zbyt monotonne i nijakie, jedną ze ścian ozdobiliśmy motywem dżungli. Kwiaty hibiskusa, papugi i inne motywy rodem z amazońskiej puszczy świetnie ożywiają to wnętrze, nadają mu swoistego charakteru, a jednocześnie nie jest to dekor zbyt nachalny i przytłaczający. Dlatego też łazienka ta to świetna inspiracja dla kogoś, kto szuka aranżacji uniwersalnej, a jednocześnie z ciekawym motywem wyróżniającym dane wnętrze.

Zadbaliśmy o to, by z łazienki tej korzystało się jak najprzyjemniej i komfortowo. Dlatego postawiliśmy na obszerną kabinę prysznicową bez brodzika, szeroką umywalkę wraz z szafką oraz podwieszaną miskę wc. To, co jest już naszym znakiem rozpoznawczym to fakt, iż w niemal każdym projekcie umieszczamy podwieszane elementy wykończenia jak bidety, miski wc, umywalki czy inne. To sprawia, iż codziennie korzystanie z łazienki jest wygodniejsze, zwłaszcza, gdy sprzątamy i chcemy dotrzeć z mopem w każdą przestrzeń. Jasna, świeża i higieniczna, a przy tym z nutą tropików – czujemy, że ta inspiracja może stać się bestsellerem!