PASTELOWE BARWY Z SUBTELNYM ELEMENTEM ZŁOTA

Nade wszystko cenisz sobie elegancję i szyk? Tak więc na pewno do gustu przypadnie Ci jeden z naszych nowych projektów – łazienka w stylu soft glamour. Łazienkę tę stworzyliśmy jako wnętrze bardzo szykowne, jednakże z umiarem. Nic tutaj nie przytłacza, dlatego też do wnętrza takiego przekonałby się każdy, kto na co dzień hołduje jedynie minimalizmowi.

Projekt ma dwa główne założenia – łączyć codzienną użyteczność wraz z odrobiną sztuki. Choć typowy styl glamour to mocna kolorystyka i dekoracyjność, my postawiliśmy na coś dużo subtelniejszego. Dlatego też łazienka wykończona została pastelową paletą barw, a szyku dodaje jej złoto obecne w akcesoriach oraz w dekoracjach.

Dość przestronne wnętrze z oknem pozwoliło zaprojektować duży prysznic bez brodzika, szeroką szafkę wraz z głęboką umywalką nablatową i podwieszaną miskę wc. Pastelowe, jasne kolory jeszcze bardziej powiększają przestrzeń, sprawiają, iż wnętrze wygląda szykownie i schludnie.

Największego smaku przestrzeni nadaje jednak złoto – obecne jest ono na oświetleniu, na armaturze oraz w dekoracyjnych dodatkach jak również wzdłuż ścian. Bardzo eleganckie są także zróżnicowane faktury na płytkach ściennych, przypominające nieco wnętrza najbardziej eleganckich apartamentów. To wszystko sprawia, iż całość odbieramy jako bardzo imponującą, szykowną acz ponadczasową i klasyczną przestrzeń. Prawdziwy kąpielowy salon w eleganckiej rezydencji.