Pełna oryginalności

Czy nieduża łazienka może być pełna oryginalności? Oczywiście! Dowodem na to jest kolejna nasza realizacja – łazienka w nowoczesnym, trochę industrialnym charakterze. Tego typu wnętrze świetnie wkomponuje się w nowoczesne, minimalistyczne mieszkanie, ale sprawdzi się również w aranżacjach  hotelowych i tym podobnych. Wszystko dlatego, iż postawiliśmy tutaj na ponadczasowy styl i elegancję, a to sprawdza się wszędzie.

Metraż tej łazienki z prysznicem nie jest duży, a więc dominują tu wielkoformatowe płytki oraz proste formy. Jest geometrycznie, funkcjonalnie, a przy tym nieszablonowo. Głównymi motywami tej aranżacji jest ciekawa kolorystyka, płytki z tropikalnym printem oraz przykuwające uwagę drzwi prysznicowe w typowo industrialnym stylu. Taka ścianka prysznicowa, choć prosta, to jednak nadaje charakteru całej przestrzeni, czyniąc ją gustowną i wyrafinowaną. To sposób na ciekawy design, który sprawia, że nawet nieduże wnętrze prezentuje się niezwykle. Proste formy i szklane powierzchnie to także najlepszy sposób na optyczne powiększenie wnętrza.

Łazienka ta przypadnie go gustu tym, którzy lubią we wnętrzach zieleń. Tutaj postawiliśmy na lekki monochromatyzm, a więc ograniczyliśmy się do dwóch odcieni zieleni, które królują nad całością. Jest to szarozielony kolor płytek zestawiony z bardziej „żywą” zielenią w przestrzeni prysznica. Całość dopełniają płytki imitujące ciemny marmur, które dodatkowo wprowadzają w to wnętrze jeszcze więcej kunsztu i elegancji. Widocznym już na pierwszy rzut oka zabiegiem jest także wkomponowanie czarnych metalowych elementów – armatura, półki, wszelkie uchwyty, odpływy – czerń zawsze nadaje charakteru i nie inaczej jest w przypadku tego wnętrza.

Czy spodobał Ci się ten projekt? Zapraszamy więc do kontaktu z naszymi projektantami! Z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie coś podobnego!