Pomysł na wnętrze przytulne i wygodne, w skandynawskim stylu

Często jako Klienci stawiacie nas przed wyzwaniem zaprojektowania wnętrza, które będzie jednocześnie przytulne i nieoczywiste, nieco eklektyczne, nie robione „pod katalogi”, a raczej w oparciu o Wasze wizje i marzenia o wyglądzie własnej łazienki. To oczywiście nie znaczy, że łazienka taka nie będzie modna i ponadczasowa, będzie jednak miała charakter swoich właścicieli. Taki właśnie jest projekt, który właśnie oglądasz.

Na styl skandynawski

Bazą tego projektu jest skandynawska prostota i minimalizm, lecz wszystko z założenia powinno być też okraszone oryginalnością i czymś co wyróżni to wnętrze. Dlatego mimo dominujących, szarych płytek na ścianach i na podłodze, które można określić jako bazę stylu scandi, dołożyliśmy tu kontrastującą umywalkę oraz złoto- miedziane baterie umywalkowe i prysznicowe. Beżowa, kamienna umywalka wraz z drewnianym wykończeniem wiszącej pod nią szafki oraz szafki nad pralką są jakoby „sercem” tego wnętrza, sercem, które ma być ciepłe i roztaczać uczucie przytulności. Baza w kolorze szarym jest urozmaicona beżowymi i złotymi akcentami, co sprawia, iż na darmo będziemy szukać drugiej takiej łazienki, gdyż ta jest wyrazem indywidualizmu.

Efekt przestrzenii

Wnętrze jest na tyle przestronne, że można w nim było ustawić dość sporą wannę wraz ze ścianką ze szkła, dlatego można w niej brać i kąpiel, ale także używać jej jako prysznica. Charakter całości dopełniły czarna pralka oraz czarny grzejnik wiszący ponad wanną- to sprawia, iż łazienka jest jeszcze bardziej wyrazista i harmonijnie łączy w sobie stonowaną, acz bardzo rozległą kolorystykę.