PRZYTULNA ŁAZIENKA W SZAROŚCIACH

Łazienka w szarościach to klasyka, jeden z najpopularniejszych sposobów na wnętrze. Szare odcienie są tak popularne dlatego, iż pozwalają na stworzenie prawdziwie nowoczesnej i uniwersalnej przestrzeni. Szary kolor to ponadto baza dla wszelkich innych kolorów z palety barw – tak więc szara łazienka może raz na jakiś czas niemal zupełnie zmieniać swój wygląd. Wszystko zależy jedynie od kreatywności domowników.

Prezentowane wnętrze posiada niewielki metraż, lecz umieściliśmy w tej łazience dokładnie to, co jest niezbędne. Do niedużych łazienek najlepszym wyborem będzie całkowicie przeszklony prysznic, najlepiej bez brodzika. Kabina prysznicowa typu walk in świetnie wtapia się w przestrzeń, optycznie jej nie pomniejsza, a także prezentuje się bardzo nowocześnie.

Poza szarościami w łazience tej mamy jeszcze biel i elementy w kolorze czarnym. Biel w połączeniu z szarością ciekawie ją rozświetla i dodaje łazience elegancji, zaś czerń zawsze prezentuje się nieco charakternie i dodaje wnętrzu wyrazu. Nasz zamysł był taki, by było to wnętrze praktyczne, a jednocześnie „lekkie” i stylowe oraz przytulne.

Szare łazienki pasować będą do niemal każdego stylu wnętrz. Jak widać szarości świetnie prezentują się z podstawowymi, neutralnymi kolorami jak biel i czerń. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej energetycznego, prezentowaną łazienkę można by śmiało uzupełnić także o elementy w żywszej kolorystyce.