SAUNA – SPOSÓB NA RELAKS W DOMU

Sauna czy basen nikogo już nie dziwią w luksusowych domach w typie willi. To świetny sposób na odpoczynek, relaks i na regenerację. Podążając za światowymi trendami my także jako Polacy całkowicie rozkochaliśmy się w saunowaniu.

Duża przestrzeń pozwoliła nam zaprojektować minimalistyczne i bardzo nowoczesne wnętrze z domową sauną. Nowoczesny projekt domu sprawił, iż wnętrze to także staraliśmy się utrzymać w takim charakterze. Dlatego też wybraliśmy ciemnoszare płytki imitujące naturalny kamień – jedno z najmodniejszych, wyrazistych i bardzo prestiżowych rozwiązań. Sauna zajmuje część tej przestrzeni. Poza sauną umieściliśmy tu także prysznic wraz z deszczownicą, który pozwala ochłodzić się pomiędzy sesjami saunowania jak i zwyczajnie się odświeżyć. Całość jest bardzo oszczędna w wyrazie i prosta niemal do granic możliwości. To dodatkowo wprowadza poczucie, iż we wnętrzu tym można uspokoić myśli, odciąć się od zewnętrznych bodźców oraz w pełni wyciszyć i oddać relaksowi. Połączenie imitacji naturalnego kamienia razem z naturalnym drewnem i szkłem, a do tego subtelne oświetlenie tworzą razem bardzo współczesną i progresywną przestrzeń, w której odnajdzie się każdy, kto szuka oszczędnych form i najlepszego designu.

Przestrzeń, w której umiejscowiono saunę to większe wnętrze, które można zagospodarować jako domową strefę wellness i SPA znacznie ją rozbudowując.