UNIKALNY CHARAKTER – MODNE WZORY I NIETYPOWE ODCIENIE

Designerskie wykończenie i funkcjonalność – te dwie cechy przyświecały nam najbardziej podczas projektowania łazienki, na którą właśnie patrzysz. To niestandardowe wnętrze, projekt bardzo indywidualny i charakterny, który przypadnie do gustu osobom aranżującym swoje mieszkanie w bardzo nowoczesnym stylu.

Wiodąca kolorystyka tej łazienki to odcienie szarości, czerń i dodatek bieli. Mieszają się tu kolory i desenie, które jednocześnie są ze sobą dość harmonijnie zestawione.. Zaraz od progu uwagę przykuwa ściana prysznicowa, która jest największą dekoracją ten przestrzeni, a wykończona została płytkami o nowoczesnym, geometrycznym wzornictwie. W niemniejszym stopniu uwagę przykuwa również ściana wyłożona czarnymi płytkami, które ułożono także na podłodze. Czerń gra w tyj łazience zdecydowanie pierwsze skrzypce – czarne są również umywalki, a nawet sprzęt AGD. Ale ciemne kolory wcale nie sprawiają, iż jest to wnętrze przytłaczające – wszystkie elementy wykończenia posiadają połysk, a całość uzupełniona jest także motywami bieli oraz dużym lustrem nad umywalkami – to nadaje łazience blasku oraz optycznie ją powiększa.

Projekt ten łączy i nowoczesność i elegancję. Tam gdzie czerń zawsze można spodziewać się szyku – tak jest i tutaj, choć ma on w tym przypadku dość unikatowy charakter. Jak więc widać czerń nie zawsze przytłacza, za to zawsze dodaje wnętrzu klasy i podniosłości co udowadnia nasz projekt. Jest to jednakże wnętrze nie dla każdego. Spodoba się tym, którzy lubią wyraziste wzornictwo i są nieszablonowi, a własną oryginalność lubią przenosić także na przestrzenie, w których na co dzień żyją.