W OTCHŁANI BŁĘKITNEJ LAGUNY

Ten projekt to nasze zaproszenie do podróży…Do podróży w kierunku odprężeniea, relaksu i fantazji. Naszym założeniem było to, by stworzyć łazienkę, która będzie jednocześnie nowoczesna i elegancka, a przy tym będzie kojarzyła się z leniuchowaniem na karaibskich plażach. Głęboki, nieoczywisty kolor laguny jest bardzo szykowny i dynamiczny, co sprawia, iż projekt ten przypadnie do gustu osobom szukającym oryginalnych rozwiązań i ceniącym niebagatelnie wyglądające wnętrza.

Zdecydowanym numerem jeden tej łazienki jest kolor niebieski, pełny, harmonijny i przykuwający wzrok. To właśnie kolor nadaje tej łazience charakteru i określa ją jako wyrafinowaną. Ten kolor nieba i morza pasuje idealnie do większych, przestronniejszych łazienek, ale można go wkomponować także w mniejsze łazienki, zależnie od projektu. By całość nie była zbyt ciemna, warto jak w prezentowanym projekcie, uzupełnić go bielą, która pojawia się i na ścianach i na ceramice. By było jeszcze bardziej wyraziście, oba te kolory uzupełniliśmy szarościami (szafka, armatura, grzejnik).

Spory metraż umożliwił zaprojektowanie bardzo komfortowego i funkcjonalnego wnętrza, w którym znalazła się wanna wolnostojąca oraz prysznic. Jeśli jesteś minimalistą, możesz pozostawić to wnętrze takim, jakie jest. Jeśli jednak potrzebujesz poczuć jeszcze więcej karaibskiego klimatu, uzupełnij je dekorami kojarzącymi się z oceanem lub żywymi roślinami jak palma lub egzotyczna strelicja.