Wygodna, funkcjonalna i piękna

Jasne łazienki cieszą się od lat ogromną popularnością wśród Klientów DOMINO. W związku z tym stworzyliśmy dla Was kolejny projekt – propozycję takiej właśnie łazienki, w której akcent położony jest na jasnej kolorystyce z nutą elegancji.

Patrząc na to wnętrze, jego elegancki charakter rzuca się w oczy jako wiodąca cecha tej łazienki. Nie chcieliśmy tu jednak uzyskać pełnego stylu glamour czy czegoś podobnego – łazienka ta to wnętrze subtelne, a zarazem stylowe. Takie połączenie klasycznej subtelności sprawia, iż jest to projekt uniwersalny, który sprawdzić się może u wielu osób lubiących stonowane, a równocześnie eleganckie wnętrza z odrobiną luksusu.

Wnętrze łazienki, na którą patrzysz jest spore, dodatkowo jednak powiększyliśmy je optycznie przez zastosowanie białych płytek na ścianach. By jednak nie było zbyt monochromatycznie i nudno, białe płytki uzupełniliśmy w strefie umywalkowej oraz przy wannie ciekawą mozaiką w biało – złotym kolorze. Złoto, poza bielą, to kolejny motyw, który widać w tej łazience najbardziej. Złote obramowanie prysznica, złota armatura oraz złote, ozdobne fugi na ścianie to elementy, które zdecydowanie nadają temu wnętrzu szyku i stylu. Można je określić wnętrzem zaprojektowanym w duchu soft glam, a więc miękką i stylową postacią stylu glamour. Soft glam to jasne kolory, złote akcenty i połączenie klasyki z nowoczesnością – wszystkie te elementy wyraźnie widać na załączonym projekcie.

Jeśli spodobała Ci się ta łazienka lub inna z naszej kolekcji inspiracji – zachęcamy do kontaktu! Na życzenie Klienta odtworzymy mu dany projekt lub stworzymy dla Ciebie inną łazienkę o jakiej marzysz!