Z dodatkiem czerni, nadającej elegancji

Obecne trendy we wnętrzach hołdują oryginalności i indywidualizmowi. Dlatego też stworzyliśmy projekt łazienki, który idealnie się w nie wpisuje – jest to wnętrze bardzo nowoczesne, dość minimalistyczne i zdecydowanie niesztampowe.

Projekt ten, choć na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo męski, to spodoba się także paniom, które lubią ciekawe rozwiązania i dość surową elegancję. W łazience tej „pierwsze skrzypce” gra kolorystyka – szarość i czerń współgrają tu ze sobą znakomicie, dodają wnętrzu charakteru, sprawiając jednocześnie, iż jest to łazienka ponadczasowa. Tą ponadczasowość osiągnęliśmy także za pomocą form – proste, geometryczne formy nigdy nie wyjdą z mody i zawsze są uniwersalne. Ciemna kolorystyka dodaje im charakteru.

Oczywiście sama czerń i szarości byłyby zbyt przytłaczające, dlatego całość uzupełniliśmy jasną, białą ceramiką, która rozświetla wnętrze. Tą samą rozświetlającą rolę pełni także oświetlenie – jest tutaj zgrabnie ukryte w ramach luster, w załamaniu ściany nad wanną oraz w punktowym, designerskim oświetleniu na suficie.

Wnętrze to idealnie wpisze się w klimat industrialny panujący w reszcie mieszkania. Surowość przeplata się tu z elegancją. Wszystko w całości prezentuje się szykownie, a przy tym rozplanowane jest tak, by w pełni komfortowo korzystać z tej łazienki o nieco większych i bardzo wygodnych wymiarach.