Z nutą ekstrawagancji…

Oryginalne, nietypowe wykończenia, lustrzane fronty, złoto, błyszczące powierzchnie – takie cechy przypisać można łazience w stylu glamour. Projekt, na który patrzysz, także posiada te cechy i można go scharakteryzować jako łazienkę w klimacie soft glam, czyli nieprzesadzonej i stonowanej wersji glamour.

Łazienka soft glam jest elegancka, luksusowa oraz gustowna, a przy tym nie jest to aranżacja, która przytłacza. Jest to zdecydowanie dużo subtelniejsza wersja łazienki glamour, która będzie pasować do wszystkich klasycznych domów czy apartamentów. Zdecydowanie jest to łazienka dość kobieca, uwodzicielska, pełna niebanalnych rozwiązań, a przy tym ponadczasowa.

Główny akcent postawiliśmy w przypadku tego projektu na kolor – głęboki odcień niebieskiego pozwala tutaj zanurzyć się w sobie jak w oceanie relaksu. Niebieski kolor kocha połączenia z bielą, dzięki czemu łazienka ta prezentuje się czysto i klasycznie. By jednak była niebanalna, niebieskie płytki mają na sobie ciekawe wzory, a dodatkowo uzupełniliśmy je płytkami imitującymi marmur, co dodaje łazience jeszcze więcej elegancji. Kropka nad i to złote dodatki, które podkreślają charakter soft glam, w jakim urządzona jest ta przestrzeń.

By nieco jednak stonować całość, postawiliśmy tu na klasyczną, białą ceramikę. Proste, geometryczne formy umywalki, miski wc oraz elegancka, wolnostojąca wanna to elementy dobrane tak, by łazienka ta zachwycała tak samo za 5 czy 10 lat.

Tego typu aranżację śmiało uzupełnić możesz świeżym eukaliptusem w wazonie, suszkami lub gustownymi świecami. Drobiazgi jeszcze bardziej podkreślą elegancki charakter łazienki soft glam, a przy tym odwzorują indywidualny styl mieszkańców.