ZJAWISKOWY SALON KĄPIELOWY

Czy będzie przesadą jeśli uznamy, iż prezentowany model salonu kąpielowego jest jednym z najbardziej efektowanych w całym naszym portfolio? Zdecydowanie nie! To wnętrze łazienkowe zaprojektowane z rozmachem, ale nie z przesadą – oryginalne, niebanalne, nowoczesne oraz czerpiące elementy z minimum kilku różnych stylów aranżacyjnych.

Świątynia relaksu – to określenie zdecydowanie nie będzie nad bardzo wyszukane, jeśli spojrzymy na ten projekt. Łączymy tutaj cechy klasycznej i funkcjonalnej łazienki z prysznicem oraz elementy, których nie powstydziłby się najlepszy gabinet wellness/ SPA, chociażby w postaci obszernej i komfortowej wanny wolnostojącej. By jeszcze bardziej poczuć się jak w świątyni relaksu i luksusu, wnętrze wykończyliśmy imitacją naturalnego marmuru. Marmur na ścianach i na podłogach oraz innych  elementach wykończeniowych kojarzy się z prestiżem i tak właśnie się prezentuje – w sposób dystyngowany i ogromnie ponadczasowy. Marmur to klasyka, ale my poszliśmy o krok dalej. Tchnęliśmy w ten projekt ducha nowoczesności – nie brak tutaj także lśniących elementów, szkła, czarnych obramowań i dyskretnego, nowoczesnego oświetlenia. Ciekawy wizualnie efekt daje podświetlona od tyłu ściana za wanną – tego typu oświetlenie  tworzy ciekawy efekt trójwymiarowości.

Jest tu także drobne nawiązanie do stylu art deco w postaci owalnych luster. Obok marmuru i wolnostojącej wanny to właśnie te lustra tworzą klimat tej przestrzeni. Na wspomnienie zasługuje także lampa zawieszona w strefie umywalkowej – nowoczesna i posiadająca kilka punktów świetlnych świetnie kontrastuje się z opływowym kształtem luster.

Taki salon kąpielowy, to nie tylko przestrzeń do odprężenia się i zaznania rytuałów pielęgnacyjnych, ale także wnętrze, którym można zachwycać się za każdym razem i ciągle na nowo. Postawiliśmy na połączenie klasyki, elegancji z czymś nieoczywistym, na łączeniu kilku stylów, a sumą tego jest przestrzeń pełna kontrastów, a jednocześnie harmonijna, spójna, luksusowa.