ZRELAKSUJ SIĘ W KLIMACIE WAKACJI

Malediwy to wyspy, które bez wątpienia wpisują się w definicję raju na ziemi. A co powiesz na to, by codziennie przyglądać się im korzystając z wanny lub myjąc zęby? Dla marzycieli i podróżników przygotowaliśmy jeden z najbardziej inspirujących projektów – łazienkę pełną słońca i klimatu lata!

Wiodące kolory tego wnętrza to biel, mięta oraz lazur – barwy nieodłącznie kojarzące się z ciepłym latem i rajskimi plażami. Najwyraźniejszym elementem łazienki jest widok rajskiej wyspy zajmujący jedną ze ścian, reszta wyposażenia łazienki wykonana jest schludnie, lecz nie ma już w niej elementów tak wyrazistych, co mogłoby przytłaczać. Kontrastem jest oprawa lustra nad umywalką – tu postawiliśmy na dość mocny odcień szmaragdowej zieleni, która pięknie współgra z bielą.

Duża powierzchnia pozwoliła na umieszczenie w tym wnętrzu prysznica typu walk in oraz wanny. Naprzeciw zamontowaliśmy pojemną szafkę na łazienkowe tekstylia i chemię oraz umywalkę z szafką, miskę wc i dodatkowe półki na dekoracje. Całość wygląda świeżo i niebanalnie, a tak zaprojektowane wnętrze wprowadzi niejednego w stan głębokiego relaksu i tęsknoty za podróżami.

Chcąc uczynić wnętrze jak najbardziej komfortowym i łatwym w sprzątaniu, większość wyposażenia tej łazienki jest podwieszona. Zdecydowanie ułatwia to mycie podłogi. Gładkie powierzchnie to z kolei łatwość ich zmywania, co pozwala utrzymać bez problemu wnętrze w nienagannej estetyce.