Kabiny prysznicowe Głogów

8 stycznia 2019, In: Głogów, Jak dojechać

Praktyczne i funkcjonalne urządzenie łazienki z pewnością umożliwi łatwe korzystanie z niej domownikom w każdym wieku. Dobrym rozwiązaniem, które sprawdzi sie nie tylko w niewielkich pomieszczeniach są kabiny prysznicowe. Brodzik to idealny sposób na wzięcie szybkiego i orzeźwiającego prysznica, jak i miejsce w którym można zrelaksować się w strumieniach ciepłej wody. Wybierać można spośród kabin sprzedawanych osobno, jak i w zestawie z brodzikiem.

Zalety kabiny prysznicowej

Kabiny prysznicowe mają wiele zalet. Po pierwsze pasują zarówno do dużych i małych łazienek – nie zajmują tyle miejsca co wanna, dzięki czemu nawet w niewielkich łazienkach pozwolą zaoszczędzić nieco miejsca. Różne kształty kabin umożliwiają jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni. Półokrągła kabina z rozsuwanymi drzwiami to opcja wymagająca jak najmniej miejsca. Jej kształt zapewnia swobodne poruszanie się zarówno po łazience, jak i wewnątrz kabiny. Ruchy w niej nie są skrępowane, a prysznic w niej to sama przyjemność. Przesuwane drzwi występują także w kwadratowych kabinach. Mając w łazience prysznic zamiast wanny nie trzeba wcale rezygnować z chwil relaksu, którą gwarantuje długa kąpiel. Można bowiem kupić model wyposażony w funkcję hydromasażu – w ten sposób nawet podczas prysznica można odpocząć i nabrać sił. Można zdecydować się także na zamontowanie antypoślizgowych mat czy uchwytów, które uczynią prysznic bezpieczniejszym. Innym udogodnieniem jest np. wmontowane w kabinę radio, światło czy wentylator. Wszystko to zapewnia urozmaicenie codziennej czynności jaką jest kąpiel.

Kabiny służą nie tylko w przypadku posiadania prysznica, ale są także praktycznym uzupełnieniem wanny lub brodzika, który ją przypomina. W ten sposób można uniknąć zachlapania łazienki i utrzymać ją w należytym stanie. Co więcej – wykorzystanie kabiny prysznicowej przy wannie to sposób na jej połączenie z prysznicem, jest to rozwiązanie wygodne, dzięki niemy zyskuje się dwa urządzenia w jednym przy zaoszczędzeniu miejsca w łazience. Prysznice mogą mieć różną wysokość, jedne z nich są niemalże na poziomie podłogi i sprawiają, że łazienka optycznie wydaje się większa i bardziej nowoczesna. Inne zaś mają brodzik z wysokim progiem. Niezależnie od modelu, oferujemy Państwu szeroki wybór kabin, które z łatwością dopasuje się do posiadanego wariantu prysznica.

Ten rodzaj wyposażenia jest odpowiedni dla łazienek o różnej aranżacji i sprawdzi się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i tym w nieco bardziej tradycyjnym stylu. Ważny jest materiał, z którego została wykonana kabina. Drzwi mogą być zrobione ze szkła lub z wykorzystaniem pleksi. Niezależnie od wybranego materiału, w naszym sklepie oferujemy Państwo produkty, które zostały wykonane z dbałością o szczegóły. W zależności od potrzeby można wybierać spośród materiałów o różnej transparentności. Niektóre szkła są przyciemniane, inne zaś całkowicie przeźroczyste. Niektóre modele mają wmontowany specjalny materiał np. chrom na pewnej wysokości drzwi, w ten sposób zyskuje się na prywatności w trakcie brania kąpieli.

Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, szyby są odporne na pęknięcia i stłuczenia. Metalowe elementy m.in. zawiasy czy uchwyty nie rdzewieją i nie niszczeją w trakcie użytkowania. Niektóre modele wyposażone są drzwi, które są mniej podatne na zabrudzenia, a ich czyszczenie jest w ten sposób ułatwione. Kabiny prysznicowe są szczelne i zapobiegają powstawaniu kałuż czy zacieków na łazienkowej podłodze. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji, ich budowa nie jest skomplikowana, a tym samym ich montaż jest znacznie łatwiejszy. Wizyta w naszym sklepie to gwarancja udanych i satysfakcjonujących zakupów. Każda łazienka może prezentować się dobrze, a przy wyposażeniu jej w prysznic z odpowiednią kabiną, można zyskać przestrzeń schludną i funkcjonalną.

 

JAK DOJECHAĆ DO SALONU ŁAZIENEK Z GŁOGOWA?

ZNAJDŹ NASZ SALON Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK, PŁYTEK, DRZWI I KLAMEK:
Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Legnica, Świdnica