płyki heksagonalne

Największy wybór płytek na rynku – ceny bez VAT do końca lutego!

7 lutego 2020, In: Artykuły

Remont lub wykańczanie łazienki to zajęcie tyleż inspirujące, co czaso – i pracochłonne. Dlatego też jako DOMINO znów wychodzimy naprzeciw naszym Klientom z udogodnieniami! Jeżeli odwiedzicie nasze salony do końca lutego (29.02), macie możliwość kupna płytek podłogowych i ściennych, których cena pomniejszona zostanie o wartość VAT! Nawet jeżeli zechcecie zrealizować swoje zamówienie w okresie późniejszym, macie prawo do obniżonej ceny. Może być lepsza wiadomość dla tych, którzy marzą o nowej łazience? Może! Wielu z Was na pewno już wie, iż w DOMINO oferujemy darmowe projekty łazienek- propozycje dla Was przygotowane w oparciu o wymiary Waszych łazienkowych wnętrz oraz indywidualne oczekiwania.

Projekt wykonywany jest w technice 3D oraz ma załączone wszelkie rysunki techniczne dla wykonawcy. Z każdym siadamy, dyskutujemy, słuchamy oczekiwań, a rezultatem tego jest gotowy projekt łazienki, na podstawie którego możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce domowego relaksu.

Salony w Dzierżoniowie i Lubinie

W naszych salonach w Lubinie i Dzierżoniowie znajdziesz też moc inspiracji. Mamy tu dla Ciebie przykładowe ekspozycje najbardziej modnych łazienek. W salonach DOMINO można zaopatrzyć się zarówno w płytki, jak i najlepsze jakościowo i projektowane w oparciu o trendy wanny, umywalki, misy wc jak i resztę ceramiki łazienkowej. Ponadto kabiny prysznicowe, parawany, grzejniki, stelaże wc czy inne elementy wyposażenia łazienki- z naszych salonów wychodzisz urządzony od A do Z! Ale DOMINO to nie tylko łazienka- w ofercie znajdziecie także płytki z całego świata i w każdym formacie, strukturze, kolorystyce, idealne do salonu, a nawet na taras!

Cement, lastryko, płytki o metalicznej powłoce, płytki 3D, czerń i biel, kamień i marmur- to tylko wycinek tego, co modne w sezonie 2020. Modne, ale i bardzo ponadczasowe. Odwiedź nasze Salony, porozmawiaj z projektantami i razem stwórzmy wnętrze, którym cieszyć się będziesz przez długie lata!