bogata oferta tarasów

w Salonach Domino

Oszczędzasz 15% z naszym montażem (stawka vat 8%)

Zaprojektujemy i zamontujemy twój taras gratis!

SALON DZIERŻONIÓW:

ul. Rzeźnicza 4, 58-200 Dzierżoniów

SALON LUBIN:

ul. Legnicka 69b, 59-300 Lubin

tel. 609 830 666

detal@domino.pl

tel. 885 552 355

lubin@domino.pl

Dlaczego
Deski Tarasowe WPC?

FUNKCJONALNE PRZY KAŻDEJ TEMPERATURZE

PRODUKTY

EKOLOGICZNE

25 LAT

GWARANCJI

SZYBKIE I WYGODNE

W MONTAŻU

NIE WYMAGAJĄ KONSERWACJI

(MALOWANIA I IMPREGNACJI)

ODPORNE

NA DZIAŁANIE WODY

ODPORNE

NA DZIAŁANIE SŁOŃCA

Zalety i montaż

desek tarasowych WPC

marki

(marka własna Domino)

Dlaczego

Płytki Ceramiczne 2cm?

SOLIDNE

I KOMPAKTOWE

ANTYPOŚLIZGOWE

NIEBLAKNĄCE

KOLORY

ŁATWE

DO INSTALACJI

ŁATWE

DO SPRZĄTANIA

NIEŚCIERALNE

OGNIOODPORNE

NIE PLAMIĄ SIĘ

ODPORNE NA GRZYBY

I GRYNSZPAN

ODPORNE

NA KWAS

MROZOODPORNE

ODPORNE

NA SÓL

Podjazdy

i promenady

Baseny

i plaże

Tarasy

i balkony

Ogrody

i ścieżki

6 MOŻLIWOŚCI UKŁADANIA

Układanie na sucho.

Na trawie

Szybki, łatwy montaż

Możliwość zmiany położenia

Możliwość ponownego użycia

Na podłożu z drobnego kamienia.

Łatwy montaż

Możliwość zmiany położenia

Doskonałe odprowadzanie wody

Również na patia i do ogrodów na dachach

Na piasku

Szybki, łatwy montaż

Możliwość ponownego użycia

Możliwość zmiany położenia

Odporne na działanie mgły solnej i promieni słonecznych

Układanie przy użyciu klejów.

Podjazd dla samochodów

Duże rozmiary, niepowtarzalny wygląd

Nieprzepuszczalne dla oleju napędowego i benzyny

Zewnętrzne chodniki podwyższane.

Możliwość inspekcji

Skuteczne odprowadzanie wody

Przestrzeń dla rur i przewodów

Niwelowanie nierówności powierzchni

Wykończenie fasad

Wentylacja

Możliwość inspekcji

Oszczędność energii

Zmniejszona emisja hałasu

Ochrona przed wodą i lodem

Zapytaj o wycenę
swojego tarasu!!!

i uzyskaj wycenę !!!

Wypełnij formularz

SALON DZIERŻONIÓW:

ul. Rzeźnicza 4, 58-200 Dzierżoniów

SALON LUBIN:

ul. Legnicka 69b, 59-300 Lubin

tel. 609 830 666

detal@domino.pl

tel. 885 552 355

lubin@domino.pl

Tarasy są dziś tak samo pożądane w domach jak przestrzenne kuchnie lub łazienki czy eleganckie salony. Osoby, które budują swoje domy zwracają bardzo baczną uwagę, czy dany projekt uwzględnia obecność tarasu. Konieczność posiadania kawałka przestrzeni do wypoczynku pod gołym niebem pokazała nam także dobitnie sytuacja pandemiczna, w której jeszcze bardziej doceniliśmy to, że mamy gdzie wystawić swoją twarz ku słońcu. Jak wykończyć swój taras i jaką ofertę tarasową ma dla nas DOMINO?

Najnowocześniejsze metody zabudowywania tarasów pozwalają korzystać z nich nawet przez okrągły rok. Zwłaszcza wiosna i lato to pory roku, kiedy nie wyobrażamy sobie relaksu lub spotkań z rodziną czy przyjaciółmi na własnym tarasie.


Taras to najlepsza przestrzeń do opalania się, zjedzenia obiadu na świeżym powietrzu, zabawy z dzieckiem, grillowania ze znajomymi czy odpoczynku z książką w ręku. Jest to przestrzeń tak samo wygodna jak salon, stanowi nawet jego przedłużenie. W słoneczny, piękny dzień nikt nie będzie siedział przez telewizorem w nawet najpiękniejszym salonie- zdecydowanie lepiej rozsiąść się na tarasie!


A może lubisz spełniać się w pasji hodowli kwiatów i dekorowania przestrzeni? Dla osób takich jak Ty taras także jest miejscem, w którym można się realizować. Kolorowe kwiaty czy egzotyczne rośliny, a do tego świece, lampiony, girlandy i stylowe meble- to wszystko pozwala rozwijać swoje dekoratorskie zapędy i tworzyć sobie samodzielnie przestrzeń, w której będziemy czuć się dobrze my i nasi domownicy.

TARAS - ELEGANCKI SALON POD CHMURKĄ

Wiosna i lato na własnym tarasie

Deski WPC lub płytki ceramiczne- najlepszy wybór na taras

Ale zanim można będzie przystąpić do dekorowania własnego tarasu, najpierw trzeba go wykończyć. Tym, którzy wciąż nie wiedzą jaki materiał będzie najlepszy do wykończenia tarasu, podpowiemy.


Jedno z najlepszych i najbardziej praktycznych rozwiązań to deski WPC. Deska WPC to rodzaj kompozytu- Wood Plastic Composites. Jest to więc połączenie naturalnego tworzywa wraz z polimerami termoplastycznymi. Deski kompozytowe są bardzo często chwalone przez osoby, które się na nie zdecydowały, gdyż cechuje je bardzo łatwy montaż i ponadprzeciętna trwałość. Poza tym deski WPC są bardzo dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy zależy nam na wykończeniu tarasu na prawdę elegancko, materiałem który do złudzenia przypomina drewno. W Domino znajdziecie wiele modeli desek kompozytowych o różnych formatach i w zróżnicowanej kolorystyce.


Deski WPC mają dużą wytrzymałość na wszelkie obciążenia, są w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych, są bardziej żywotne niż drewno i nie wymagają impregnacji. Deski te są także odporne na wszelkie insekty i gryzonie, a także na działanie grzybów czy pleśni. Jest to bezpieczny materiał budowlany, ponieważ deska WPC nie jest łatwopalna.


Innym dobrym wykończeniem tarasu jak również brzegów basenu czy ścieżek ogrodowych są większe płytki ceramiczne. Wykazują się one solidnością, są antypoślizgowe, a także nie tracą swoich kolorów- nawet gdy na co dzień są dość mocno nasłonecznione. W tym względzie zdecydowanie lepiej wypadają niż drewno. Ponadto płytki ceramiczne łatwo zamontować, bardzo łatwo je myć, są także bardzo odporne na ścieranie. To materiał bezpieczny, ponieważ jest całkowicie ognioodporny. Płytki ceramiczne warto wybrać także wtedy, gdy zależy nam na produkcie odpornym na grzyby, kwasy, sól, etc. Poza tarasami można je z powodzeniem montować na balkonach, plażach i promenadach, a nawet na podjazdach.


Odwiedź nasze salony w Lubinie lub Dzierżoniowie i przekonaj się sam o przebogatej ofercie desek WPC i płytek tarasowych, z wykorzystaniem których stworzysz idealne miejsce do wiosenno- letniego wypoczynku!