Panele podłogowe Głogów

8 stycznia 2019, In: Głogów, Jak dojechać

Panele podłogowe to jeden z najpopularniejszych sposobów wykończenia podłogi. Rozwiązanie to jest nie tylko eleganckie i niezwykle funkcjonalne, ale również trwałe i wytrzymałe, dlatego stanowi świetną alternatywę dla parkietu, płytek czy poliuretanowej wykładziny. Dużym atutem paneli jest również szybkość i prostota montażu – z ich ułożeniem nierzadko poradzi sobie początkujący majsterkowicz, a doświadczona ekipa jest w stanie wykończyć podłogę nawet w kilka godzin.

Podłoga odpowiednio dopasowana

Piękna, a przede wszystkim solidna podłoga stanowi fundament dobrze urządzonego wnętrza. W końcu musi ona przetrwać nie tylko nacisk ustawionych na niej mebli, ale również być odporna na zarysowania, ścieranie, plamy i inne zabrudzenia. Wysokiej klasy panele podłogowe są w stanie sprostać wszystkim tym wyzwaniom, dzięki czemu nawierzchnia przez długie lata będzie prezentowała się nienagannie. Warto jednak pamiętać, że doskonały efekt końcowy uda się osiągnąć tylko wtedy, gdy rodzaj paneli zostanie odpowiednio dobrany pod kątem wymagań konkretnego pomieszczenia. Jeden wariant sprawdzi się bowiem w przedpokoju lub salonie, a inny – w mało używanym pokoju gościnnym czy narażonej na działanie wilgoci kuchni. W naszym salonie posiadamy panele o różnych klasach ścieralności i wytrzymałości, w tym również z wodoodporną płytą nośną, dzięki czemu pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. W przypadku mocno eksploatowanych pomieszczeń będą to panele podłogowe o klasie ścieralności co najmniej AC4, do kuchni łazienki zaproponujemy Wam natomiast panele o specjalnie zaimpregnowanej powierzchni i krawędziach, a do pokoju dziecięcego – z łatwo zmywalną warstwą wierzchnią. Wiemy też, że pogłos kroków na panelach może być dla niektórych osób nieprzyjemny, dlatego doradzimy Państwu również w kwestii maty lub podkładu wygłuszającego.

Wygląd paneli podłogowych

Panele podłogowe są niezwykle popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym nie tylko ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość. Ich olbrzymim atutem jest również niezliczona gama wzorów, kolorów i struktur. W naszym salonie znajdą Państwo najwyższej jakości panele laminowane inspirowane wyglądem szlachetnych odmian drewna, takich jak dąb, orzech, akacja czy sosna. Co więcej, wiele z nich występuje w różnorodnych odcieniach i wariantach: począwszy od imitacji klasycznego parkietu, poprzez postarzane deski o rustykalnym sznycie, na modnym drewnie bielonym z wyraźnie frezowanymi krawędziami kończąc. W parze z eleganckim wyglądem idzie tutaj wyjątkowa faktura paneli. Oferujemy Państwu zarówno podłogi o tradycyjnej, gładkiej warstwie wierzchniej, jak też panele podłogowe o wyczuwalnej strukturze drewna lub intrygującej, szczotkowanej fakturze. Jeżeli jednak szukacie Państwo innych, mniej oczywistych rozwiązań to doskonałym pomysłem mogą być winylowe panele podłogowe o wyglądzie kamienia. Do wyboru są między innymi dekory o chłodnej kolorystyce marmuru bądź grafitu, a także ciepłe odcienie piaskowca. Dzięki nim podłoga nabierze wyjątkowego charakteru, a całe wnętrze zyska na szlachetności i klasie.

Decydując się na montaż paneli podłogowych warto pamiętać, że ostateczny ich wygląd i sposób ułożenia to tylko 95% końcowego efektu wizualnego. Resztę stanowią dodatki, takie jak listwy przypodłogowe. W naszym salonie – poza samymi panelami podłogowymi – znajdą Państwo również bogatą gamę akcesoriów i detali, które perfekcyjnie zwieńczą ułożoną nawierzchnię i dopełnią aranżację całej nawierzchni.

JAK DOJECHAĆ DO SALONU ŁAZIENEK Z GŁOGOWA?

ZNAJDŹ NASZ SALON Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK, PŁYTEK, DRZWI I KLAMEK:
Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Legnica, Świdnica