PŁYTKI XXL

ZAPROJEKTUJEMY TWOJĄ ŁĄZIENKĘ W DUŻYM FORMACIE GRATIS !!!

WIELE ZASTOSOWAŃ O KTÓRYCH NAWET NIE MYŚLAŁEŚ

Świetny wygląd dzięki cienkim łączeniom (efekt jednolitości)

Do instalacji na ścianach i podłogach

Można dociąć pod wymiar lub kształt

Cienka i lekka (6, 12, 20mm)

Odporna na uderzenia

Łatwa w instalacji i pielęgnacji

ZALETY DUŻEGO FORMATU

WIELKI FORMAT W NASZYCH SALONACH

Więcej informacji w naszych salonach:

... lub napisz do nas:

Płytki XXL osiągają dziś na prawdę imponujące rozmiary. Niektóre produkty tej kategorii mają dziś nawet wymiary 160x320 cm, a więc bez wątpienia się wielkimi kolosami! To właśnie płytki w wielkim formacie pozwalają tworzyć najbardziej zjawiskowe i spektakularnie eleganckie przestrzenie, co potwierdza coraz większa ilość osób wykańczających swoje eleganckie biura, apartamenty czy domy. Dlaczego warto postawić na płytki w formacie XXL?

Wydaje ci się, że skoro masz niewielką łazienkę to nie będzie pasowała do niej płyta w dużym formacie? Takie przekonanie to podstawowy błąd i złe przeświadczenie. Płytki wielkoformatowe optycznie powiększają powierzchnie, nawet te niewielkie i dość ciasne, a przez to często nieustawne. Duża płytka w niewielkiej łazience będzie wyglądać zdecydowanie korzystniej niż standardowe płytki z gęsto kładzionymi fugami lub mozaiki.


To także podejście praktyczne połączeń pomiędzy płytkami XXL zazwyczaj nie widać, za to fugi bardzo się brudzą. Jeśli więc nie masz ochoty wciąż i wciąż szorować fug, to także argument za płytkami wielkoformatowymi.


Żyjemy coraz częściej w otwartych przestrzeniach i minimalistycznych wnętrzach. Proste formy mebli, lekkie dekoracje czy lustra wymagają odpowiedniego tła, a ściany, na których położone są płytki w maxi formie stanowią takie tło idealnie.


Płytki wielkoformatowe najlepszych producentów cechują się bardzo wysoką jakością, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a ponadto bardzo łatwo je czyścić. Ogromny wybór wzorów i kolorystyki pozwala wybrać coś idealnie skrojonego do swojego wnętrza coś niebanalnego, opartego o najnowsze trendy lub klasycznego i ponadczasowego- jak motywy marmuru czy innych kamieni.


Trwałe, estetyczne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu zarówno na ścianach jak i na podłogach są dziś najczęściej wybieranymi płytkami do biur, hoteli, instytucji jak i do wnętrz mieszkalnych.

PŁYTKI XXL

PRAKTYCZNE I ROBIĄCE WRAŻENIE

Domino to lider wśród firm oferujących najwyższej klasy wykończenia. Z tego też względu zawsze pokazujemy Wam trendy, a nierzadko sami je kreujemy.


Oferta naszych płytek wielkoformatowych jest imponująca i obejmuje płytki w formatach od 80x 80 cm, aż do takich kolosów jak płytki liczące 120x 280 cm, a nawet 160x 320 cm.


Nie dość, że możecie u nas nabyć najlepsze wielkoformatowe produkty, to jeszcze zaprojektujemy Wam łazienkę w dużym formacie gratis- nasi projektaci znają się na rzeczy. W ofercie znajdziecie płytki naszego autorstwa jak i znakomite produkty wiodących konkurencyjnych marek jak Paradyż, Tubądzin, Magnum czy Baldocer B Plus.


Płytki XXL mają wiele zastosowań, a niektóre z nich na pewno nawet nie przyszły Ci do głowy. Poza wykończeniem ścian można ich użyć także do pokrycia mebli i blatów kuchennych. Tak urządzona kuchnia jest bardzo jednolita, elegancka i minimalistyczna. Płytki XXL dają efekt jednolitości, można je instalować na ścianach i na podłogach, wycinać w dowolny wymiar jak i kształt, a także są one cienkie i lekkie mimo tego, że tak kolosalne.


Jeśli więc zależy Ci na wnętrzu wykończonym w oparciu o najnowsze trendy, niebanalnym, ale i praktycznym zarazem, postaw na płytki w formacie XXL!

"WIELKA" OFERTA DOMINO