Maciej Pęczek

DESIGN M DESIGN
781-609-255

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Jesteśmy pracownią projektową specjalizującą się w architekturze wnętrz. Projektujemy wnętrza o różnej skali i funkcji. Zarówno niewielkie mieszkania, domy jednorodzinne, lofty jak i większe wnętrza biurowe, komercyjne czy wnętrza użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje współpracę na wszystkich etapach prac projektowych. Zaczynając od koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski nad realizacją, kończąc na pomocy przy wyborze i zakupie wyposażenia.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej zapewniamy kompleksową obsługę klienta i inwestycji.

Każda dokumentacja sporządzana jest w wersji opisowej i graficznej. Inwestor otrzymuje wersję wydrukowaną oraz multimedialną.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Pracowania świadczy również usługi z obszaru architektury krajobrazu. W ramach naszej oferty zajmujemy się tworzeniem projektów zieleni. Projektujemy zarówno małe i duże ogrody przydomowe, jak i większa założenia terenowe: zieleń publiczną, ogrody skalne, ogrody wodne, tarasy oraz małą architekturę.

Dane kontaktowe:

DESIGN M DESIGN

www.designmdesign.pl

pracownia@designmdesign.pl

781-609-255