Łazienki, Drzwi, Podłogi

Dzierżoniów - Lubin

DO KOŃCA STYCZNIA PROJEKTY WNĘTRZ

TANIEJ O 50% ...

... A KUPUJĄC U NAS OTRZYMASZ

DODATKOWE 60% RABATU NA PROJEKT!!!!

SALONY WNĘTRZ

Lubin, ul. Legnicka 69B

tel: 885 552 355

e-mail. lubin@domino.pl

Dzierżoniów, ul. Rzeźnicza 4

tel: 609 830 666

e-mail: detal@domino.pl

NOWE CENY PROJEKTÓW

W ramach projektu:

podczas którego ustalimy założenia projektu i układu pomieszczeń oraz wstępnie wybierzemy materiały

czyli Rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia

będąca fotograficznym odwzorowaniem projektu pokazująca efekt finalny

dające wskazówki jak bezproblemowo zrealizować projekt

łatwy dostęp, możliwość zobaczenia i dotknięcia wykorzystanych materiałów oraz elementów projektu

Chcesz uzyskać więcej informacji - skontaktuj się z nami.

ZOBACZ NASZE SALONY

Salon wnętrz LUBIN

Salon wnętrz Dzierżóniów

Przed podjęciem decyzji o zakupie produktów wyposażenia wnętrz warto jest zobaczyć jak nasze pomieszczenia będą wyglądały kiedy już je urządzimy. Temu służyć ma dobrze wykonany, przemyślany projekt wnętrza.


Pracę nad dobrym projektem salonu czy innego pomieszczenia należy rozpocząć od najbardziej odpowiedniego dla Klienta układu funkcjonalnego, który będzie odpowiadał Jego potrzebom, uwzględniając komunikację oraz ulubione sposoby spędzania czasu przez domowników. Kolejny krok to omówienie gustu Klienta i oczekiwań estetycznych oraz dobór odpowiednich pasujących do siebie materiałów oraz oświetlenia.


Usługa projektowania wnętrz to nowość w ofercie Salonów Domino. Dotychczas zajmowaliśmy się jedynie darmowymi projektami łazienek naszych Klientów, ale za ich namową wprowadziliśmy do oferty także projekt salonu z kuchnią, projekt salonu, projekt sypialni i projekt przedpokoju. To co wyróżnia projekty Domino to przede wszystkim możliwość zestawienia na miejscu w Salonie wielu materiałów wyposażenia, jak podłogi, drzwi, płytki ceramiczne, beton architektoniczny, farby w jednym miejscu bez konieczności odwiedzania wielu rożnych miejsc co wiąże się z ogromną oszczędnością czasu.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu łazienek oraz doradzaniu Państwu przy wyborze produktów do pozostałych pomieszczeń Waszych mieszkań i domów to gwarancja wykonania projektu wnętrza w sposób profesjonalny.


Projektowanie łazienki, salonu, kuchni i sypialni oraz kompleksowe zakupy materiałów do ich wyposażenia w jednym miejscu to zdecydowane ułatwienie całego procesu wykończeniowego lub remontowego z pełną odpowiedzialnością po stronie Domino. Usługi projektowe przy zakupach drzwi, podłóg oraz innych produktów do projektu wnętrza to oszczędność nawet do 60% wartości projektu, co również jest istotne przy planowaniu budżetu remontowego.Zapraszamy do naszych Salonów!